کد خبر: ۲۴۶۵۹
|
۲۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۰

سری گلکسی اس ۲۲ به تراشه اگزینوس مجهز می شوند؟

با توجه به اینکه رونمایی از تراشه اگزینوس ۲۲۰۰ به تعویق افتاده است برخی از شایعات به ناکارآمد بودن این تراشه اشاره می‌کنند.

به گزارش« نبض فناوری» یکی از سخنگویان سامسونگ می‌گوید عرضه رسمی سیستم پرچمدار اگزینوس ۲۲۰۰ خود را به تعویق انداخته است، اما ما انتظار داریم که اگزینوس ۲۲۰۰ تراشه اصلی مدل‌های بین المللی S۲۲ باشد. بسیاری از افراد در حال برنامه ریزی برای رونمایی از پردازنده جدید سامسونگ در زمان عرضه گوشی هوشمند جدید سامسونگ هستند.

تراشه با تاخیر یا تراشه لغو شده؟

براساس گزارش digitaltrends، سامسونگ قرار بود اوایل این هفته سیستم اگزینوس ۲۲۰۰ را روی یک تراشه معرفی کند. با این حال، آن رویداد هرگز اتفاق نیفتاد و توییت اعلام شده، توسط حساب رسمی توییتر سامسونگ بی سر و صدا حذف شد. با عدم نمایش اگزینوس ۲۲۰۰، شایعات مبنی بر تاخیر یا احتمالاً حذف آن تشدید شد. با توجه به کمبود جهانی تراشه ها، رد کردن شایعه لغو به طور کامل دشوار است.

 گلکسی اس ۲۲

برخی از تحلیلگران ادعا کردند که مجموعه گلکسی S۲۲ تنها با تراشه‌های کوالکام در داخل عرضه می‌شود و هیچ گونه اگزینوس روی میز نخواهد بود. همچنین صحبت‌هایی وجود داشت مبنی بر اینکه سامسونگ تصمیم گرفته است اگزینوس ۲۲۰۰ را از برنامه‌های Galaxy S۲۲ خود جدا کند و ممکن است آن را در گوشی‌های دیگر قرار دهد. این بدان معناست که احتمالا گلکسی اس ۲۲ مجهز به تراشه اسنپدراگون ۸ نسل ۱ کوالکام خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
وبگردی