کد خبر: ۲۴۹۲۰
|
۰۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۰

نحوه تغییر فونت در اینستاگرام

ممکن است بخواهید از فونت های سفارشی در جایی که اینستاگرام از آنها پشتیبانی می کند و حتی در جاهایی که پشتیبانی نمی کند استفاده کنید.

به گزارش «نبض فناوری»، اینستاگرام در مورد فونت ها نسبتاً محدود است. به عنوان مثال، هیچ تنظیم رسمی وجود ندارد که به شما امکان دهد فونت بیو اینستاگرام یا حتی فونت نظرات خود را تغییر دهید. اما این بدان معنا نیست که اصلا نمی توانید فونت ها را تغییر دهید.

در این مطلب، روش‌های مختلفی را برای تغییر فونت در استوری‌ها، بیو، نظرات و حتی کپشن‌های اینستاگرام به شما نشان می‌دهیم.

نحوه تغییر فونت در استوری های اینستاگرام مبتنی بر متن

یکی از ساده‌ترین چیزهایی که می‌توان در اینستاگرام شخصی‌سازی کرد، فونت‌های استوری مبتنی بر متن است. چیزی که این کار را آسان می‌کند این است که اینستاگرام به شما امکان می‌دهد بین طیف وسیعی از فونت‌ها به طور پیش‌فرض یکی را انتخاب کنید. در مجموع 9 فونت در زمان نوشتن وجود دارد. در اینجا نحوه تغییر فونت استوری اینستاگرام مبتنی بر متن آورده شده است:

روی استوری خود در سمت چپ بالای فید اینستاگرام خود ضربه بزنید.

اگر قبلاً مجوز لازم را به اینستاگرام نداده اید، مجوز لازم را بدهید.

Camera را انتخاب کنید و روی دکمه Aa در سمت چپ ضربه بزنید. این یک صفحه خالی برای ایجاد یک داستان فقط متنی باز می کند.

برای تایپ روی هر نقطه از صفحه خالی ضربه بزنید. پس از اتمام کار، دکمه Aa را بکشید تا متن خود را با انواع فونت های دیگر مشاهده کنید.

هنگامی که از یک فونت راضی شدید، کافی است روی Next در بالا سمت راست ضربه بزنید و برای ارسال استوری خود، Send to را انتخاب کنید.

نحوه دریافت فونت های جدید در اینستاگرام

همانطور که در بالا ذکر شد، به طور پیش فرض فقط به 9 فونت دسترسی دارید. با این حال، به لطف افراد مبتکر در اینترنت، می توانید از فونت هایی استفاده کنید که اینستاگرام به طور رسمی از آنها پشتیبانی نمی کند. می توانید این کار را با استفاده از سایت های تولید کننده فونت اینستاگرام انجام دهید. نمونه های خوب عبارتند از Cool Fonts، IGFonts.io و FontsForInstagram.com

استفاده از چنین سایت هایی آسان است. شما فقط باید متن را از آنها کپی کنید، و وقتی آن را در اینستاگرام قرار دهید، سبک فونت خود را حفظ می کند. این روش به شما امکان دسترسی به بیش از 100 فونت را می‌دهد که به‌طور پیش‌فرض از 9 پیشنهاد اینستاگرام بیشتر است.

نحوه تغییر فونت های اینستاگرام با استفاده از سایت های تولید فونت

سایت های تولید فونت زیادی وجود دارد، اما همه آنها بر اساس یک اصل اساسی کار می کنند. شما متن را وارد می کنید و آن را در هر کجا که می خواهید کپی می کنید. ما در این آموزش از CoolFont استفاده خواهیم کرد.

به Cool Fonts بروید.

متن خود را در نوار ورودی وارد کنید. این می تواند یک نظر، شرح یا بیوگرافی باشد که می خواهید در اینستاگرام پست کنید.

سپس CoolFont متن شما را در طیف وسیعی از سبک های فونت نمایش می دهد. برای مشاهده گزینه های بیشتر به پایین بروید.

هنگامی که فونت مورد علاقه خود را پیدا کردید، روی دکمه کپی ضربه بزنید. یا می توانید متن را به صورت دستی با ضربه زدن روی آن انتخاب کنید و سپس از پنجره پاپ آپ در اندروید و iOS گزینه Copy را انتخاب کنید. با این کار متن شما با فونت جدید در کلیپ بورد شما کپی می شود.

اینستاگرام را باز کنید و به هر جایی که می خواهید بروید.

روی نوار ورودی ضربه بزنید و نگه دارید و چسباندن را انتخاب کنید تا متن از پیش فرمت شده خود را وارد کنید.

با استفاده از این روش، می‌توانید فونت بیو اینستاگرام و فونت‌های نظرات، استوری‌ها و حتی کپشن‌ها را تغییر دهید. در حالی که می توانید هر قلمی را از یکی از این سایت ها انتخاب کنید، به خاطر داشته باشید که همه فونت ها برابر نیستند.

برخی عالی هستند و برخی فقط متن شما را زشت و خواندن آن را سخت می کنند. اگر آنچه در دسترس است را دوست ندارید، سایتی مانند IGFonts.io را هم امتحان کنید.

ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
وبگردی