کد خبر: ۲۵۰۰۶
|
۰۵ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۸:۲۳

شیائومی 12 پرو در یک مدل کاملا جدید راه‌اندازی می‌شود

به‌تازگی شایعاتی درباره یک گوشی نامعلوم شیائومی شنیده می‌شود که احتمالا مدلی جدید از شیائومی 12 پرو است. این گوشی که با شماره مدل L2S مشخص شده، از نسخه جدید تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 برخوردار می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری»، دیجیتال چت استیشن جزییاتی از یک گوشی جدید شیائومی را در پست جدید خود در پلتفرم ویبو به اشتراک گذاشت. هنوز نام رسمی این گوشی مشخص نیست؛ اما گفته می‌شود که در روزهای آینده، اخبار بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

با توجه به اینکه گوشی جدید از نسل شیائومی 12 پرو با نسخه جدید اسنپدراگون 8 نسل 1 همراه می‌شود، می‌توان گفت که این گوشی، یکی دیگر از بهترین گوشی‌های 2022 شیائومی خواهد بود.

آنچه از مدل جدید شیائومی 12 پرو می‌دانیم

همانطور که گفتیم، گوشی نامعلوم شیائومی با شماره مدل L2S مشخص شده که قطعا نام اصلی گوشی نیست. گفته می‌شود که این گوشی تا چند ماه آینده رسما کار خود را آغاز می‌کند. دیجیتال چت استیشن مدعی شده که با توجه به شماره مدل، می‌توان گفت که این گوشی، نسخه‌ای مشتق شده از شیائومی 12 پرو است.

شیائومی 12 پرو در یک مدل کاملا جدید راه‌اندازی می‌شود

Xiaomi 12 Pro با شماره مدل L2 همراه بود و نسخه جدید با شماره مدل L2S مشخص شده است. برخی کاربران فضای وب، نام این گوشی را Xiaomi 12S گذاشته‌اند.

تاکنون اطلاعات زیادی از این گوشی فاش نشده؛ با اینحال می‌دانیم که از نسخه جدید تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 برخوردار می‌شود. بنابراین، مدلی رده‌بالاتر از شیائومی 12 Pro خواهد بود. تراشه اسنپدراگون 8 نسل 1 فعلی با شماره مدل SM8450، از فرآیند تولید 4 نانومتری سامسونگ بهره می‌برد و برخی بر این باورند که رتبه پایین‌تری نسبت به فرآیند 4 نانومتری TMSC دارد.

اما نسخه جدید اسنپدراگون 8 نسل 1 با شماره مدل SM8475 از فرآیند TMSC برخوردار شده که عملکرد بهتری نسبت به نسخه قبلی دارد. نسل قبلی 8 نسل 1 به دلیل گرمای بیش از حد و برخی مشکلات دیگر، مورد انتقاد قرار گرفته و گفته می‌شود که این مشکلات در نسخه جدید برطرف خواهد شد.

شیائومی L2S راه‌اندازی می‌شود و به یکی دیگر از اعضای خانواده شیائومی 12 تبدیل خواهد شد. سری شیائومی 12 در حال حاضر از گوشی‌های شیائومی 12، شیائومی 12 پرو و شیائومی 12 ایکس تشکیل شده و حتی یک نسخه اولترا نیز در راه است.

منبع/ تکراتو

ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
تفاهم سازمان نصر و مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت؛ ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
وبگردی