کد خبر: ۲۵۷۶۴
|
۰۲ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۸:۰۰

نحوه مشاهده لینک هایی که در اینستاگرام بازدید کرده اید

اینستاگرام در پایان سال گذشته شروع به آزمایش تجربه جدیدی برای افراد کرد تا فعالیت خود را در این پلتفرم در یک مکان دیده و مدیریت کنند.

به گزارش «نبض فناوری»، اینستاگرام اکنون شروع به ارائه تجربه جدیدی به نام "Your activity" برای همه کرده است. مردم اکنون می‌توانند محتوای خود را از جمله پست‌ها، استوری ها، ویدیوها و ریلزها، همراه با تعاملاتشان مانند نظرات، لایک‌ها، واکنش‌های استیکر داستان و موارد دیگر را به صورت انبوه حذف و بایگانی کنند.

علاوه بر این، افراد همچنین می‌توانند محتوا و تعاملات خود را بر اساس تاریخ مرتب و فیلتر کنند و نظرات گذشته، لایک‌ها و پاسخ‌های استوری را از محدوده‌های تاریخی خاص، در یک مکان جستجو کنند. جدای از این، شما همچنین می توانید لیستی از لینک هایی را که در پلتفرم بازدید کرده اید مشاهده کنید. این پیوندها می توانند URL های مستقیمی باشند که توسط کاربران تبلیغات به اشتراک گذاشته شده است. برای اینکه بدانید چگونه می توانید لیستی از لینک هایی که از اینستاگرام بازدید کرده اید را مشاهده کنید؛ مراحل زیر را دنبال کنید.

1.برنامه اینستاگرام را در گوشی هوشمند اندروید یا iOS خود باز کنید.

2.با ضربه زدن روی نماد در گوشه سمت راست پایین صفحه به نمایه خود بروید.

3.روی سه خط در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.

4.از منو، روی فعالیت خود ضربه بزنید.

5.روی گزینه Links you’ve visited ضربه بزنید.

6.در صفحه بعدی می توانید لینک هایی را که در اینستاگرام بازدید کرده اید مشاهده کنید.

ارسال نظرات
تفاهم نامه همکاری بنیاد رودکی و تلویزیون اینترنتی آرپا امضا شد؛ تفاهم‌ نامه همکاری بنیاد فرهنگی هنری رودکی و تلویزیون اینترنتی آرپا به امضا رسید.
در آخرین گزارش درآمد «تجارت الکترونیک پارسیان» در کدال، رشد ۶ درصدی درآمد «رتاپ» در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲
وبگردی