کد خبر: ۲۵۸۲۶
|
۰۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۳۰

نحوه استفاده از قابلیت اشتراک گذاری سریع اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت اشتراک گذاری سریع جدیدی را برای کاربران اندروید و iOS آغاز کرده است. این ویژگی به شما امکان می‌دهد هر تصویر، ویدیو یا ریلزی را به سرعت با کاربرانی که اغلب با آنها در ارتباط هستید به اشتراک بگذارید.

به گزارش «نبض فناوری»، اگرچه پلتفرم متعلق به متا به طور رسمی در دسترس بودن این ویژگی را اعلام نکرده است، اما در حال حاضر برای چندین کاربر در دسترس است. این ویژگی در دکمه send ادغام شده که در پایین هر پست اینستاگرام قابل مشاهده است.

شایان ذکر است که این ویژگی تنها چهار کاربر برتر را نشان می دهد که با آنها بیشترین تعامل را دارید. تا کنون، کاربران فقط می توانستند از طریق یک لیست طولانی که پیامهای مستقیم را نمایش می دهد، یک پست را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند. برای اطلاع از نحوه استفاده از این قابلیت اشتراک گذاری جدید اینستاگرام، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

1.برنامه اینستاگرام را در گوشی هوشمند اندروید و iOS خود باز کنید.

2.به پایین پیمایش کنید یا پستی را که می‌خواهید در DM با دوستان خود به اشتراک بگذارید باز کنید.

3.روی نماد send ضربه زده و نگه دارید.

4.اگر ویژگی جدید را دریافت کرده‌اید، می‌توانید یک پاپ‌آپ جدید با تصاویر نمایه مخاطبینی که بیشتر با آن‌ها در تعامل هستید، مشاهده کنید.

5.انگشت خود را به سمت تصویر صفحه نمایش کاربری که می خواهید پست را با او به اشتراک بگذارید کشیده و انگشت خود را رها کنید.

ارسال نظرات
نوسانات جزئی بازار رمزارزها ادامه دارد؛ بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری
با پیشرفتی که توسط شرکت کانادایی حاصل شد؛ فقط ۵ سال تا رایانه کوانتومی تجاری فاصله داریم
بیم و امید در مورد ایمنی خودروهای خودران ربات‌ها راننده بهتری هستند یا انسان‌ها؟!
پیام سردار دولتخواه معاون فناوری اطلاعات وارتباطات فرماندهی انتظامی کشور به بهانه‌ی برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند ایران: مطالبات عمومی مردم برای برخط بودن پلیس از علل لزوم هوشمند سازی پلیس
بیانیه‌ی استارتاپ‌های فروش آنلاین بیمه در زمینه‌ی راه‌اندازی سامانه سوییچ بیمه مرکزی: جلوی فاجعه انحصار «سوییچ بیمه» را بگیرید
وبگردی