کد خبر: ۲۵۸۸۹
|
۰۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۲۰:۲۰

سامسونگ به‌زودی مشکل نمایشگر گلکسی S22 اولترا را برطرف می‌کند

گلکسی S22 اولترا ماه گذشته سرانجام معرفی شد و از فردا 6 اسفند وارد بازار می‌شود. با این حال، برخی کاربران دستگاه‌های خود را زودتر دریافت کرده‌اند و مهم‌تر اینکه ظاهرا در برخی از آن‌ها مشکل نمایش پیکسل‌های بهم ریخته دیده می‌شود. حالا سامسونگ اعلام کرده که از مشکل نمایشگر گلکسی S22 اولترا آگاهی دارد و به‌زودی با انتشار آپدیتی آن را برطرف می‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»، یکی از کاربران ردیت که با مشکل نمایشگر گلکسی S22 اولترا مواجه شده، پاسخ مدیر رسمی انجمن‌های سامسونگ را در این رابطه به اشتراک گذاشته است. مدیر سامسونگ در بیانیه خود توضیح می‌دهد که غول فناوری از این مشکل که هنگام پخش ویدیو در یوتیوب یا باز کردن قفل دستگاه با سنسور اثر انگشت رخ می‌دهد آگاه است و به‌زودی با ارائه به‌روزرسانی نرم‌افزاری آن را برطرف خواهند کرد.

سامسونگ به‌زودی مشکل نمایشگر گلکسی S22 اولترا را برطرف می‌کند

دلیل مشکل نمایشگر گلکسی S22 اولترا

همچنین در این پست توضیح داده شده که مشکل نمایشگر دستگاه زمانی رخ می‌دهد که رزولوشن آن روی WQHD و حالت صفحه روی «طبیعی» تنظیم شده باشد. با این حال طبق این بیانیه، به نظر می‌رسد سامسونگ هم اکنون اصلاحیه مشکل گوشی خود را ایجاد کرده و به‌زودی آن را در دسترس کاربران قرار خواهد داد. در نهایت نیز توصیه شده تا زمان انتشار این به‌روزرسانی، بهتر است کاربران حالت تصویر را به Vivid یا رزولوشن دستگاه را به +FHD تغییر دهند.

در گزارش قبلی، توضیح داده شده بود که ظاهرا این مشکل فقط برای دستگاه‌هایی با چیپ اگزینوس به وجود آمده است و طبق گزارش‌هایی که تاکنون توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، ظاهرا این مشکل فقط به همین نسخه مربوط می‌شود. به طور کلی مشکل‌ نمایشگر گلکسی‌ S22 اولترا به این صورت گزارش شده است که روی آن ردیفی از پیکسل‌های بهم ریخته دیده می‌شود و در نیمه پایینی پنل چیزی شبیه به برفک تلویزیون ایجاد شده که وجود چنین مشکلی برای جدیدترین پرچمدار غول فناوری کره ناامید کننده است.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
یک مقام رگولاتوری آمریکا خواستار شد حذف اپلیکیشن تیک تاک از فروشگاه اپل و گوگل
سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران در برنامه سلام؛ صبح به‌خیر اپلیکیشن «تهران من» امروز در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد
وبگردی