کد خبر: ۲۵۸۹۹
|
۰۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۰

کلاهبرداری یک شرکت آمریکایی به کمک تبلیغات

برخی از مشتریان Visible پس از دیدن تبلیغات این شرکت، حساب‌های خود را از دست داده و با چالش روبرو شده اند.

به گزارش« نبض فناوری» ممکن است خدمات شرکت Visible (که توسط شرکت Verizon انجام می‌شود) را یک آزمایش در نظر بگیرید تا ببینید آیا یک ارائه دهنده بی سیم کاملا دیجیتال می‌تواند موفق شود یا خیر.

بر اساس گزارش فون آرنا، دست به دست شدن خبر یک مشکل در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد این شرکت با چالش مواجه شده است.

در Reddit، برخی از مشترکین Visible گزارش کردند که حساب‌های آن‌ها بدون هشدار بسته می‌شود. در نتیجه، مشترکین شماره تلفن‌هایی را که سال‌ها است در اختیار داشته اند را از دست می‌دهند.

گفته می‌شود این مشتریان نامرئی شرکت Visible همگی از آخرین تبلیغات Visible استفاده می‌کردند. این تبلیغات به مشتریان جدید Visible اجازه می‌داد تا دو ماه خدمات با قیمت ۲۲ دلار و یک کارت هدیه ۲۰۰ دلاری از خرده فروشان خاص دریافت کنند.

ورایزن

یکی از مشترکین ردیت در این باره نوشت: قبل پایان اشتراکم سعی کردم تبلیغات ذکر شده را به صورت اعتبار دریافت کنم. اما امروز صبح، آن‌ها خدمات من را بدون دلیل لغو کردند.

به نظر می‌رسد که اکثر مشتریان Visible که حسابشان بسته شده بود، شماره خود را موقع دریافت کارت هدیه ۲۰۰ دلاری طبق تبلیغات Visible منتقل کرده بودند. برخی در Reddit به این نتیجه رسیدند که حساب‌ها بسته شده اند تا Visible مجبور نباشد کارت‌های هدیه‌ای را که به آن‌ها وعده داده بود، تحویل دهد.

به نظر نمی‌رسد این یک مشکل فنی باشد و احتمالا نتیجه گیری کاربران درست است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

ارسال نظرات
سایت فولاد خوزستان، اصفهان و هرمزگان از دسترس خارج شد حمله سایبری به صنایع فولادی تایید شد
وبگردی