کد خبر: ۲۶۱۵۱
|
۱۵ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۳

آخرین اطلاعات درز شده از آیفون SE 3 چیست؟

اطلاعاتی در مورد گوشی آیفون SE 3 در مورد فضای ذخیره‌سازی و رنگ‌ها به بیرون درز کرده است.

مریم سوملایر

به گزارش «نبض فناوری»، مینگ چی کو تحلیلگر معتبر اپل اکنون با برخی پیش بینی های لحظه آخری بازگشته است. همانطور که توسط 9to5Mac گزارش شده، کو برخی از جزئیات کلیدی iPhone SE را در توییتر به اشتراک گذاشته است. برخی از اطلاعاتی که قبلاً از چندین منبع شنیده ایم، اما نکات مهم در مورد فضای ذخیره سازی و رنگ ها جدید هستند.

اول از همه، گزارش شده است که تولید انبوه آیفون SE 3 در مارس 2022 آغاز خواهد شد، که منطقی است زیرا انتظار می رود این گوشی هفته آینده عرضه شود. Kuo همچنین می گوید که محموله های تخمین زده شده در سال 2022 بین 25 تا 30 میلیون دستگاه خواهد بود که عددی قابل تامل خواهد بود.

برخی از پیش بینی ها برای  تولید انبوه آیفون  SE:1. تولید انبوه درماه مارس حاکی از محموله های تخمینی 25-30 میلیون واحد در 3 ماهه سوم سال 2022 است.

این گوشی فضای ذخیره سازی64،128 و 256 با قابلیت 5G خواهد بود که دارای رنگ های قرمز، سفید و مشکی خواهد بود. متأسفانه، به نظر می رسد که گزینه های رنگی iPhone SE 3 همچنان در رنگ های سفید، مشکی و قرمز باقی خواهد ماند. این گوشی دارای صفحه نمایش کوچک 4.7 اینچی، دکمه Touch ID و حاشیه های درشت است.

خبر خوب این است که کو می گوید (مانند سایرین) که آیفون SE 3 از تراشه قدرتمند A15 Bionic(همان پردازنده ای که در سری آیفون 13 یافت می شود) قدرت می گیرد. این باید آیفون SE 3 را تا حد زیادی سریع‌ترین گوشی ارزان قیمت در سراسر جهان تبدیل کند و اتصال 5G هم در انواع موج میلیمتری و هم در انواع زیر 6 گیگاهرتز است، بنابراین با ادامه گسترش شبکه های 5G باید بتوانید با سرعت بالا به آن متصل شوید.

A15 Bionic باید مزایای دیگری نیز داشته باشد. کیفیت تصویر بهتری را از طریق بهبودهای عکاسی محاسباتی و همچنین عمر باتری بیشتر از طریق یک تراشه کارآمدتر پیش بینی می کنیم. آیفون SE 3 تنها یکی از بسیاری از محصولات اپل است که می تواند در رویداد اپل معرفی شود. بزرگترین شرط بندی ها بر روی iPad Air 5 جدید با تراشه A15  و MacBook Pro 2022 جدید احتمالاً با تراشه M2 جدید است.

ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
وبگردی