کد خبر: ۲۶۲۲۸
|
۱۷ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۶

نحوه محدود کردن موقتی نظر دادن در اینستاگرام

اینستاگرام به کاربران خود اجازه می دهد تا به طور موقت نظرات و پیام های ناخواسته سایر حساب ها را محدود کنند.

به گزارش «نبض فناوری»، اینستاگرام اعلام کرده که ویژگی جدید محدودکردن موقتی نظرات کاربران زمانی مفید است که کاربر احساس کند به صورت آنلاین مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

مدت محدودیت در ابتدا می تواند تا چهار هفته افزایش یابد؛ اما در صورت نیاز می تواند تا زمانی که فرد بخواهد تمدید شود. همچنین، لازم به ذکر است که حساب هایی که شخصی برای محدود کردن آنها انتخاب کرده همچنان می تواند در مورد پست های خود نظر دهد. با این حال، این نظرات پنهان می شود مگر اینکه توسط کاربر تایید شود. به همین ترتیب، پیام‌های ارسال شده توسط این حساب‌های محدود نیز پنهان می‌شوند. کاربران می‌توانند این نظرات و پیام‌ها را نادیده گرفته یا مرور کنند.

در اینجا یک راهنمای گام به گام در مورد نحوه محدود کردن موقت دیگران از نظر دادن در پست های اینستاگرام آورده شده است:

1.به اینستاگرام بروید و روی پروفایل یا عکس پروفایل خود ضربه بزنید.

2.روی گزینه های بیشتر در بالا سمت راست ضربه بزنید، سپس روی تنظیمات ضربه بزنید.

3.روی Privacy و سپس Limits ضربه بزنید.

4.اکنون روی Continue در پایین ضربه بزنید.

5.حساب‌هایی که شما را دنبال نمی‌کنند و دنبال‌کنندگان اخیر به‌طور خودکار روشن می‌شوند، اگر نمی‌خواهید یکی از این نوع حساب‌ها را محدود کنید، روی کلید روشن ضربه بزنید تا خاموش شود.

6.همچنین می‌توانید زمانی را که می‌خواهید نظرات ناخواسته را محدود کنید، انتخاب کنید. برای انجام این کار، روی Limit for ضربه زده و به تعداد روزها یا هفته‌هایی که می‌خواهید نظرات و پیام‌ها را محدود کنید، بروید، سپس روی تنظیم یادآور و برای تایید روی Turn on ضربه بزنید.

برچسب ها: اینستاگرام کامنت
ارسال نظرات
نوسانات جزئی بازار رمزارزها ادامه دارد؛ بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری
با پیشرفتی که توسط شرکت کانادایی حاصل شد؛ فقط ۵ سال تا رایانه کوانتومی تجاری فاصله داریم
بیم و امید در مورد ایمنی خودروهای خودران ربات‌ها راننده بهتری هستند یا انسان‌ها؟!
پیام سردار دولتخواه معاون فناوری اطلاعات وارتباطات فرماندهی انتظامی کشور به بهانه‌ی برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند ایران: مطالبات عمومی مردم برای برخط بودن پلیس از علل لزوم هوشمند سازی پلیس
بیانیه‌ی استارتاپ‌های فروش آنلاین بیمه در زمینه‌ی راه‌اندازی سامانه سوییچ بیمه مرکزی: جلوی فاجعه انحصار «سوییچ بیمه» را بگیرید
وبگردی