کد خبر: ۲۶۳۹۶
|
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۷:۰۰

ویژگی جدید اینستاگرام دست لایو بازها را بازتر می کند

اینستاگرام بالاخره به پخش‌کننده‌های زنده اجازه می‌دهد تا مدیران خود را اضافه کنند.

به گزارش «نبض فناوری»، گردانندگان می‌توانند بینندگان را حذف کنند، نظرات را ریپورت و آن ها را برای بینندگان خاص در طول پخش زنده خاموش کنند.

اینستاگرام بالاخره به سازندگان لایو اجازه می‌دهد تا در طول استریم‌هایشان مدیرانی را منصوب کنند. مودها توانایی گزارش نظرات، حذف بینندگان از جریان و همچنین خاموش کردن نظرات برای یک بیننده خاص را خواهند داشت.

اینستاگرام خاطرنشان می‌کند که سازندگان می‌توانند با ضربه زدن روی سه نقطه در نوار نظر در طول لایو، یک  مدیر را تعیین کنند. از آنجا، آنها می توانند یک مدیر را از لیستی از حساب های پیشنهادی انتخاب، یا از نوار جستجو برای جستجوی یک حساب خاص استفاده کنند.

Live از سال 2016 وجود داشته است و با در نظر گرفتن این موضوع، کمی شوکه کننده است که اینستاگرام به تازگی شروع به پشتیبانی از مدیران برای استریم های خود کرده است. حتیفیس‌بوک، به کاربران این امکان را می‌دهد که حالت‌ها را به استریم‌های خود اضافه کنند و همچنین ابزارهایی برای حذف ترول‌ها اضافه کرده است.

از آنجایی که اینستاگرام تلاش می‌کند تا با قابلیت کسب درآمد از جریان‌ها، سازندگان بیشتری را به لایو جذب کند، امیدواریم در دسترس بودن مدیران چت، تجربه پخش جریانی را برای سازندگان بسیار دلپذیرتر کند.

ارسال نظرات
نوسانات جزئی بازار رمزارزها ادامه دارد؛ بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری
با پیشرفتی که توسط شرکت کانادایی حاصل شد؛ فقط ۵ سال تا رایانه کوانتومی تجاری فاصله داریم
بیم و امید در مورد ایمنی خودروهای خودران ربات‌ها راننده بهتری هستند یا انسان‌ها؟!
پیام سردار دولتخواه معاون فناوری اطلاعات وارتباطات فرماندهی انتظامی کشور به بهانه‌ی برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند ایران: مطالبات عمومی مردم برای برخط بودن پلیس از علل لزوم هوشمند سازی پلیس
بیانیه‌ی استارتاپ‌های فروش آنلاین بیمه در زمینه‌ی راه‌اندازی سامانه سوییچ بیمه مرکزی: جلوی فاجعه انحصار «سوییچ بیمه» را بگیرید
وبگردی