کد خبر: ۲۶۴۴۹
|
۲۴ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۸:۳۵

فایرفاکس برای انتقام گیری از روس ها در یک هفته دو بار به روز شد

بنیاد موزیلا سازنده مرورگر فایرفاکس نسخه تازه ای از این مرورگر را عرضه کرده که در آن به سبک خود از روس ها انتقام جویی کرده است.

به گزارش «نبض فناوری»، زد دی نت اعلام کرد، در نسخه جدید مرورگر فایرفاکس موسوم به نسخه 98.0.2 دیگر اثری از یاندکس و Mail.ru به عنوان دو جستجوگر قابل انتخاب برای جستجو در اینترنت وجود ندارد.

قبلا این دو گزینه با باز کردن منوی جستجوی مرورگر فایرفاکس در دسترس بودند. علاوه بر این امکان نصب افزونه های روسی و انتخاب جستجوگرهای روسی به عنوان گزینه ای برای ذخیره سازی و بوکمارک هم وجود ندارد.

نکته جالب این است که موزیلا تازه ترین نسخه از مرورگر خود را تنها یک هفته قبل عرضه کرده بود. در این نسخه موسوم به فایرفاکس 98 قابلیت های تازه ای برای تسهیل بارگذاری فایل های مختلف درنظر گرفته شده است. اما به روزرسانی تازه در عرض تنها یک هفته صرفا به منظور حذف جستجوگرهای روسی صورت گرفته و تغییر تازه خاصی در این مرورگر اینترنتی مشاهده نمی شود.

منبع/ فارس 

ارسال نظرات
نوسانات جزئی بازار رمزارزها ادامه دارد؛ بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری
با پیشرفتی که توسط شرکت کانادایی حاصل شد؛ فقط ۵ سال تا رایانه کوانتومی تجاری فاصله داریم
بیم و امید در مورد ایمنی خودروهای خودران ربات‌ها راننده بهتری هستند یا انسان‌ها؟!
پیام سردار دولتخواه معاون فناوری اطلاعات وارتباطات فرماندهی انتظامی کشور به بهانه‌ی برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند ایران: مطالبات عمومی مردم برای برخط بودن پلیس از علل لزوم هوشمند سازی پلیس
بیانیه‌ی استارتاپ‌های فروش آنلاین بیمه در زمینه‌ی راه‌اندازی سامانه سوییچ بیمه مرکزی: جلوی فاجعه انحصار «سوییچ بیمه» را بگیرید
وبگردی