کد خبر: ۲۶۵۱۵
|
۲۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۲۰:۲۰

گلکسی زد فولد 4 احتمالا از نمایشگری بهبود یافته با مقاومت بیشتر بهره خواهد برد

گلکسی زد فولد ۴ ظاهرا به شیشه Super UTG تجهیز خواهد شد که به لطف آن، کاربران تجربه‌ کاربری بهتری خواهند داشت و مقاومت بیشتری در برابر خط و خش را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش «نبض فناوری»، گلکسی زد فولد 4 یکی از گوشی‌های تاشوی مورد انتظار در سال جدید است. این گوشی تاشو احتمالا تغییرات محسوسی را در بخش طراحی و کیفیت ساخت تجربه می‌کند. شایعه جدیدی که از این گوشی منتشر شده، از استفاده شیشه «Super UTG» با تجربه بهبود یافته برای استفاده از S-Pen و افزایش مقاومت خبر می‌دهد.

گلکسی زد فولد 3 سامسونگ گوشی تاشوی موفق این شرکت بود که برای اولین بار در میان محصولات مشابه کره‌ای‌ها، از قلم S-Pen پشتیبانی می‌کرد. ظاهرا این روند در گلکسی Z Fold 4 نیز ادامه می‌یابد، اما به شکلی بهبود یافته و کاربردی‌تر.

احتمال به کارگیری شیشه Super UTG در گلکسی Z Fold 4

بر اساس گزارشی جدید، سامسونگ می‌خواهد انعطاف شیشه نمایشگر گوشی‌های تاشوی خود را بیشتر کند تا مقاومت آن‌ها افزایش بیابد.

سامسونگ در راستای این اقدام، قصد به کارگیری شیشه جدید Super UTG را دارد که مقاومت بیشتری در برابر خط و خش از خود نشان می‌دهد. این شیشه در واقع همان UTG است که برای اهداف بازاریابی، با پیشوند Super همراه می‌شود، اما پیشرفته‌تر شده است.

شیشه‌های UTG سامسونگ نسبت به نمونه‌های موجود در رقبا، مقاوم‌تر هستند که با این وجود، میزان مقاومت آن‌ها قابل مقایسه با محافظ نمایشگری مانند گوریلا گلس نیست. شیشه UTG سامسونگ در نسل‌های قبلی گوشی‌های تاشوی این کمپانی تکامل یافته و این بار نوبت به گلکسی Z Fold 4 رسیده است.

احتمالا گلکسی زد فولد 4 اولین گوشی تاشوی سامسونگ با خشاب اختصاصی S-Pen خواهد بود. در کنار این مورد، استفاده از Super UTG با قلم S-Pen می‌تواند تجربه لذت‌بخش‌تری به کاربران القا کند. 

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
نوسانات جزئی بازار رمزارزها ادامه دارد؛ بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری
با پیشرفتی که توسط شرکت کانادایی حاصل شد؛ فقط ۵ سال تا رایانه کوانتومی تجاری فاصله داریم
بیم و امید در مورد ایمنی خودروهای خودران ربات‌ها راننده بهتری هستند یا انسان‌ها؟!
پیام سردار دولتخواه معاون فناوری اطلاعات وارتباطات فرماندهی انتظامی کشور به بهانه‌ی برگزاری نمایشگاه شهر هوشمند ایران: مطالبات عمومی مردم برای برخط بودن پلیس از علل لزوم هوشمند سازی پلیس
بیانیه‌ی استارتاپ‌های فروش آنلاین بیمه در زمینه‌ی راه‌اندازی سامانه سوییچ بیمه مرکزی: جلوی فاجعه انحصار «سوییچ بیمه» را بگیرید
وبگردی