کد خبر: ۲۶۷۶۵
|
۰۷ فروردين ۱۴۰۱ | ۱۳:۱۰

فاش شدن اسم رمز گلکسی S23 نقشه‌های سامسونگ را نقشه بر آب کرد

فاش شدن اسم رمز گلکسی S23 و همچنین پخش شدن شایعات مختلفی درمورد این گوشی، می‌تواند خبر بدی برای گوشی‌های نسل تاشو سامسونگ در سال 2022 باشد. در ادامه‌ی این خبر با ما همراه باشید.

به گزارش «نبض فناوری»، اقدام شرکت سامسونگ برای ادغام سری Note و S که حاصل آن خانواده گلکسی S22 است، باعث بروز تحولات چشمگیری به‌ویژه برای گوشی‌های پرچم‌دار این شرکت شده است. حال با آنکه مدت زیادی از رونمایی سری گلکسی S22 نمی‌گذرد، اما شایعاتی در مورد اسم رمز گلکسی S23 به بیرون درز پیدا کرده است. در ادامه می‌ریم که به این شایعات بپردازیم.

با خارج شدن خانواده گلکسی نوت سامسونگ از بازار، حال سری گلکسی S23 توانسته است که که توجه کاربران را با ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد خود که اخبار آن به طور پراکنده به گوش می‌رسد جلب کند و همچنین کنجکاوی آنان را نیز برانگیخته سازد. با آنکه بیش از یک ماه از عرضه گوشی‌های S22 و S22 پلاس و S22 نمی‌گذرد، و این زمان برای خریداری نسخه جدید این گوشی‌ها بسیار کم می‌باشد، حال شایعات و همچنین اسم رمز گلکسی S23 به سرعت در حال انتشار است.

با توجه به اینکه خانواده گلکسی نوت رسما برای همیشه از بازا خارج شده است و سه گانه گلکسی اس ۲۲ به نیز اخیرا به بازار عرضه شده‌اند، این موضوع که توجه بسیاری از طرفداران همیشگی سامسونگ به سمت سری گلکسی اس ۲۳ معطوف شود، به نظر طبیعی می‌رسد.

اما با این وجود باید گفت که هنوز مارس ۲۰۲۲ است، یعنی S22 و S22 پلاس و S22 اولترا حتی یک ماه هم از عمرشان نمی‌گذرد. در حالی که مطمئنا برای خریداران این پرچمداران قدرتمند خیلی زود است که به فکر ارتقاء باشند، اما شایعات خانواده S23، در حال انتشار است.

در واقع افشاگران، اطلاعات و جزئیات کامل درباره یک گوشی را قبل از اینکه به مرحله معرفی و عرضه برسد، فاش می‌کنند. با توجه به اطلاعات پخش شده و همچنین فاش شدن اسم رمز گلکسی S23 نسبت به گوشی‌های پرچم‌دار و فوق پیشرفته 2023 ارزش خاصی ندارد. این موضوع می‌تواند خیلی به ضرر شرکت سامسونگ تمام شود. این سری از گوشی‌های سامسونگ با اسم رمز پروژه الماس(Project Diamond) نام‌گذاری شده است. اما به نظر می‌رسد که این اسم رمز‌ها هیچ ارتباطی با ظاهر و همچنین ویژگی‌های گوشی ندارد.اما با این وجود این نوع نامگذاری جالب، هیجان‌انگیز و مرموز به نظر می‌رسد.

چند اسم رمز انتخابی این شرکت را برای گوشی‌های خود می‌بینیم:

  • Galaxy S22 – Rainbow (R – S22; G – S22 Plus; B – S22 Ultra)
  • Galaxy S21 – Unbound (aka Galaxy U)
  • Galaxy S20 – Hubble
  • Galaxy S10 – Beyond
  • Galaxy S9 – Star
  • Galaxy S8 – Dream
  • Galaxy S7 – Project Lucky

فاش شدن اسم رمز گلکسی S23 نقشه‌های سامسونگ را نقشه بر آب کرد

اگر بخواهیم از جنبه دیگر به فاش شدن اسم‌رمز گلکسی S23 نگاه کنیم، شاید بتوان گفت که این شرکت قصد دارد این گوشی را زودتر از زمان اعلم شده عرضه کند. اگر گلکسی اس ۲۳ واقعا با اسم رمز Project Diamond باشد، می‌تواند به این معنی باشد که مدل سوم گلکسی با قابلیت تاشو برای سال ۲۰۲۲ در راه نیست. ممکن است چنین دستگاهی با نام رمز متفاوتی وجود داشته باشد، اما تا زمانی که نام رمز این دستگاه متفاوت فاش نشود، نمی‌توان امیدوار به عرضه این دستگاه بود. با فراگیر شدن شایعات، از ایده یک گوشی فلکس نوت یا هر نوع گوشی تاشو دیگر نیز خیلی هیجان زده نخواهیم شد.

منبع/ تکراتو

ارسال نظرات
در اختتامیه جشنواره طراحی صنعتی صورت گرفت، تقدیر از ۱۲ محصول دانش‌بنیان با طراحی صنعتی برتر
وبگردی