کد خبر: ۲۷۴۷۶
|
۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

حل مشکل جدی تخلیه باتری سری پیکسل 6

سری پیکسل 6 برای رفع مشکل جدی تخلیه باتری، به‌روزرسانی دریافت می‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»،  اشکال باعث می شود باتری سری Pixel 6 به سرعت تخلیه شود. در اینجا یک راه حل وجود دارد.

می دانیم که گوگل پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو دارای تعداد غیرعادی باگ زیادی بوده اند.با این حال، اکنون، کاربران سری پیکسل 6 در Reddit شکایت دارند که یک اشکال در برنامه پیام‌های گوگل باعث می‌شود دوربین دائماً در پس‌زمینه اجرا شود.

وقتی اپلیکیشنی مانند اپلیکیشن دوربین دارید که در پس‌زمینه اجرا و متوقف نمی‌شود، باتری آن دستگاه را خالی می‌کند و باعث می‌شود گوشی گرم شود. این دقیقاً همان چیزی است که کاربران پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو از آن شکایت دارند. یکی از مواردی که منجر به این مشکل می شود، عکس گرفتن از طریق برنامه پیام های گوگل است. فقط باز کردن برنامه پیام ها برای رفع این اشکال کافی است.

حتی استفاده از « Quick Tap to Snap» به این دلیل است که دوربین را در پس زمینه در هاله ای از ابهام قرار می دهد و گرمای بیش از حد و تخلیه باتری را تنظیم می کند.

همچنین یک راه حل سریع وجود دارد. ممانعت از دسترسی برنامه پیام‌ها به دوربین شما ممکن است یکی از راه‌های از بین بردن این باگ باشد. به Settings > Apps > Messages > Permissions > Camera رفته و «Don’t allow» را انتخاب کنید. ببینید آیا این باعث می‌شود باتری دستگاه سری Pixel 6 شما خیلی سریع تخلیه نشود.

ممانعت از دسترسی برنامه پیام‌ها به دوربین ممکن است قبل از رسیدن به‌روزرسانی Google، باگ را از بین ببرد

ممانعت از دسترسی برنامه Messages به دوربین ممکن است قبل از رسیدن به‌روزرسانی Google، باگ را از بین ببرد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که Play Store را باز کنید و روی عکس نمایه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. روی مدیریت برنامه‌ها و دستگاه فشار دهید و به قسمت به‌روزرسانی‌های موجود نگاه کنید. در صورت وجود، روی «به‌روزرسانی همه» ضربه بزنید.

گوگل در حال حاضر روی این موضوع کار می کند. صبور باشید و به‌زودی به‌روزرسانی به گوشی شما وارد می‌شود.

ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
وبگردی