کد خبر: ۲۷۴۷۷
|
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۰۸:۰۰

پیشنهاد ماسک توییتر را وسوسه کرده است

وال استریت ژورنال روز یکشنبه گزارش داد که توییتر ممکن است پذیرای پیشنهاد خرید ایلان ماسک باشد، زیرا این میلیاردر فاش کرد که 46.5 میلیارد دلار تامین مالی دریافت کرده است.

به گزارش «نبض فناوری»، انتظار می‌رفت که شرکت رسانه‌های اجتماعی این پیشنهاد را رد کند اما ظاهرا این پیشنهاد ماسک وسوسه کننده بوده است.

این روزنامه به نقل از افراد آشنا با این موضوع گفت، اما مدیران اکنون در حال بررسی مجدد پیشنهاد هستند و احتمال بیشتری نسبت به قبل برای مذاکره دارند. ژورنال گزارش داد که وضعیت به سرعت در حال حرکت است، اما دو طرف روز یکشنبه برای بحث در مورد پیشنهاد 43 میلیارد دلاری ماسک ملاقات می کنند. سخنگوی توییتر از اظهار نظر درباره این گزارش خودداری کرد.

طبق گزارش‌ها، این غول رسانه‌های اجتماعی هنوز در حال کار بر روی تخمین ارزش خود است.

توییتر قرار است آخرین نتایج مالی خود را در روز پنجشنبه گزارش دهد و انتظار می‌رفت که در آن زمان پیشنهاد را بررسی کند. به گفته این منابع، مدیران اجرایی همچنین می توانند در اوایل هفته درباره این معامله گفتگو کنند.

بر اساس این گزارش، توییتر می‌تواند نشان دهد که برای سایر مناقصه‌گران یا مذاکره با ماسک در شرایط خاصی باز است. گزارش ها حاکی از آن است که ماسک گفته است که از پیشنهاد اولیه خود انصراف نخواهد داد.

ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
وبگردی