کد خبر: ۲۷۴۷۸
|
۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۱:۰۰

این رمزارز در 24 ساعت 2.46 درصد سود داد

قیمت ارز دیجیتال ApeCoin امروز 17.39 دلار آمریکا با حجم معاملات 1,480,726,904 دلار است. این ارز در 24 ساعت گذشته 2.46 درصد رشد داشته است.

به گزارش «نبض فناوری»، اگر می‌خواهید بدانید که از کجا ApeCoin را با نرخ فعلی خریداری کنید، بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال برای معامله در سهام ApeCoin در حال حاضر Binance، OKX، Bybit، FTX و Bitget هستند.

ApeCoin چیست؟

ApeCoin یک توکن حکومتی و ابزاری ERC-20 است که در اکوسیستم APE برای توانمندسازی و ایجاد انگیزه یک لایه پروتکل غیرمتمرکز در خط مقدم وب3 استفاده می‌شود.

دارندگان این ارز دیجیتال خود را از طریق چارچوب حاکمیت غیرمتمرکز کنترل کننده ApeCoin DAO اداره می کنند و در مورد نحوه استفاده از ApeCoin DAO Ecosystem Fund رای می دهند. بنیاد APE پیشنهادهای مورد توافق دارندگان ApeCoin را مدیریت می کند.

بنیانگذاران ApeCoin چه کسانی هستند؟

ApeCoin یک پروژه غیرمتمرکز است که از پروژه Bored Ape Yacht Club توسط Yuga Labs الهام گرفته شده است. ApeCoin برای استفاده در اکوسیستم در حال رشد APE، که توسط بنیاد APE پشتیبانی می شود، تأسیس شد. هدف ApeCoin DAO ایجاد و حفظ اکوسیستم APE به روشی منصفانه و فراگیر است و زیرساختی را برای دارندگان ApeCoin فراهم می کند تا از طریق فرآیندهای حاکمیتی باز و بدون مجوز با یکدیگر همکاری کنند.

یک شورای اداری در بنیاد APE ("هیئت مدیره")، تصمیمات اعضای ApeCoin DAO را اجرا خواهد کرد. هیئت مدیره مسئول اداره روزانه، حسابداری، مدیریت پروژه و سایر وظایفی است که تضمین می‌کند ایده‌های جامعه از حمایت لازم برای تحقق بخشیدن برخوردار است. اعضای ApeCoin DAO به اعضای هیئت مدیره رأی می دهند.

چه چیزی ApeCoin را منحصر به فرد می کند؟

ApeCoin توکن حاکمیتی اکوسیستم APE است که به دارندگان توکن اجازه می‌دهد در ApeCoin DAO شرکت کنند و به شرکت‌کنندگان آن یک ارز مشترک و آزاد می‌دهد که می‌تواند بدون واسطه‌های متمرکز استفاده شود. 62 درصد از کل ApeCoin به صندوق اکوسیستم تخصیص داده شد، که از ابتکارات جامعه محور که توسط اعضای ApeCoin DAO رأی داده شده است، حمایت می کند.

ApeCoin همچنین به بخش‌های خاصی از اکوسیستم دسترسی می‌دهد که در غیر این صورت در دسترس نیستند، مانند بازی‌ها و خدمات انحصاری. ApeCoin برای توسعه دهندگان شخص ثالث، ابزاری برای مشارکت در اکوسیستم با گنجاندن ApeCoin در خدمات، بازی ها و پروژه های دیگر است.

چند ApeCoin در گردش است؟

مجموع عرضه ApeCoin به طور دائم در 1 میلیارد توکن ثابت است که همه به یکباره ساخته می شوند.

در روز راه اندازی، 17 مارس 2022، 30.25٪ در گردش خواهد بود. این درصد به طور مداوم پس از روز راه اندازی در فواصل منظم در یک دوره 48 ماهه افزایش می یابد.

مقدار ApeCoin در گردش یک عدد پویا است که هم به دلیل زمان‌بندی فوق‌الذکر و هم به دلیل تعداد بی‌شماری از عوامل بازار، دائماً تغییر می‌کند.

 چگونه شبکه ApeCoin امن است؟

ApeCoin یک توکن ERC-20 است که بر روی بلاکچین اتریوم راه اندازی شده است. در نتیجه، توسط مکانیزم اجماع اثبات کار (POW) اتریوم ایمن می شود.

 از کجا می توان ApeCoin خرید؟

ApeCoin برای تجارت در پلتفرم‌های صرافی متعدد، از جمله صرافی‌های غیرمتمرکز مانند SushiSwap و صرافی‌های متمرکز بالا در دسترس است.

مطلب فوق هیچ توصیه ای برای خرید این رمزارز ندارد.

ارسال نظرات
برای ترمیم ساختارهای کوچک؛ ربات کوچکتر از حشره ساخته شد!
وبگردی