کد خبر: ۲۷۵۵۸
|
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۵

نیویورک استخراج بیت کوین را به سمت انرژی های تجدیدپذیر سوق می دهد

در اوایل سال جاری، جلسه استماع کمیته فرعی آمریکا در مورد استخراج رمزارز بیشتر به یک جلسه استماع ضد بیت کوین تبدیل شد تا یک جلسه استماع آزاد در مورد استخراج و مزایا و معایب محیط زیستی.

به گزارش «نبض فناوری»، دموکرات‌ها برای حمایت از اهداف جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، موضعی ضد بیت‌کوین اتخاذ کرده‌اند. اینها شامل هدف انتشار کربن صفر تا سال 2050 است.

این هفته، قانونگذاران نیویورک گامی برای محدود کردن رشد انرژی های تجدیدناپذیر که به استخراج بیت کوین دامن می زد، برداشتند. قانونگذاران نیویورک لایحه ای را برای جلوگیری از استخراج انرژی های تجدید ناپذیر تصویب کردند
مجمع نیویورک لایحه‌ای را تصویب کرد که شرکت‌های جدید استخراج را از استخراج رمزارز مبتنی بر کربن مسدود می‌کند.

در ادامه این لایحه آمده است که برای یک دوره دو ساله، وزارت خدمات عمومی درخواست جدید را تایید نمی کند یا مجوز جدیدی برای آن صادر نمی کند. علاوه بر این، وزارت خدمات عمومی مجاز به تأیید درخواست‌ها برای تمدید مجوزهای موجود در طول دوره دو ساله نیست.

آخرین اقدام قانونگذاران پس از نامه نمایندگان به آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) صورت گرفته است. در این نامه از EPA خواسته شده است که تخلفات احتمالی توسط ماینرهای کریپتو را بررسی کند.

دموکرات ها از آژانس حفاظت از محیط زیست می خواهند تا کریپتوها را هدف قرار دهد. هفته گذشته، قانونگذاران ایالات متحده از آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) خواستند تا در مورد نقض احتمالی قوانین زیست محیطی در استخراج کریپتو تحقیق کند.

جارد هافمن عضو مجلس نمایندگان و دموکرات نوشت:

صنعت ارزهای دیجیتال که به سرعت در حال گسترش است باید پاسخگو باشد تا اطمینان حاصل شود که به شیوه ای پایدار و عادلانه برای محافظت از جوامع عمل می کند. هافمن در مورد زمینه هایی از جمله موضوع زباله و آلودگی صوتی بحث کرد.

هافمن در مورد آلودگی صوتی افزود: جوامع اطراف تاسیسات استخراج رمزارز از نیویورک، تنسی، تا جورجیا آلودگی صوتی قابل توجهی را گزارش کرده اند.

ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
وبگردی