کد خبر: ۲۷۵۸۹
|
۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

نحوه گذاشتن گیف در وضعیت واتس آپ

واتس آپ در سال 2017 به‌روزرسانی‌های وضعیت شبیه به استوری اینستاگرام را معرفی کرد. این ویژگی به شما امکان می‌دهد متن، عکس، ویدیو را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

به گزارش «نبض فناوری»، به روز رسانی وضعیت در بخش وضعیت ظاهر می شود و با یک ضربه می توان به آنها دسترسی داشت. اما آیا می دانید که می توانید یک GIF را مستقیماً از GIPHY به عنوان وضعیت واتس آپ خود به اشتراک بگذارید؟

پلتفرم پیام رسانی متعلق به فیسبوک گزینه ای را به کاربران آیفون اپل ارائه می دهد که به آنها امکان می دهد یک GIF را به عنوان وضعیت واتس آپ خود به اشتراک بگذارند. برای اینکه بدانید چگونه یک GIF به وضعیت واتس آپ خود اضافه کنید، می توانید این مراحل را دنبال کنید:

  1. برنامه واتس آپ را در Apple iPhone خود باز کنید.
  2. روی گزینه Status در گوشه سمت چپ پایین صفحه ضربه بزنید.
  3. روی گزینه Add to my status ضربه بزنید.
  4. از دوربین، روی نماد گالری در سمت چپ پایین صفحه ضربه بزنید.
  5. روی گزینه GIF در پایین صفحه ضربه بزنید.
  6. از کادر جستجو برای پیدا کردن GIF مورد نظر برای اشتراک‌گذاری استفاده کنید.
  7. روی گیفی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید ضربه بزنید.
  8. عنوان را اضافه کنید یا GIF را در پنجره ویرایش ویرایش کنید.
  9. پس از اتمام کار، روی دکمه ارسال ضربه بزنید.

واتس آپ همچنین ممکن است به زودی به شما اجازه دهد تا نمایه خود را از طریق URL در پلتفرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. واتس آپ در حال حاضر گزینه ای برای ایجاد یک کد QR از نمایه خود ارائه می دهد که می توانید آن را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این به کاربران امکان می دهد بدون شماره تلفن شما به راحتی با شما تماس بگیرند. با این حال، این ویژگی چندان محبوب نبود زیرا بسیاری از کاربران نمی دانند چگونه یک کد QR را اسکن کنند. گزارش‌ها نشان می‌دهند که با دکمه اشتراک‌گذاری جدید، می‌توانید پیوندی به نمایه خود ایجاد کنید که به سایر کاربران امکان می‌دهد تنها با یک ضربه با شما چت کنند.

برچسب ها: واتس آپ وضعیت گیف
ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
وبگردی