کد خبر: ۲۷۶۷۵
|
۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۸:۳۰

پچ امنیتی ماه مه اندروید برای سری گلکسی S21 سامسونگ منتشر شد

سامسونگ بار دیگر به‌عنوان نخستین برند تولیدکننده اسمارت‌فون اقدام به عرضه پچ امنیتی جدید ماه مه برای هندست‌های منتخب خود کرد. این کمپانی اخیرا پچ امنیتی ماه مه 2022 اندروید را برای گوشی‌های سری گلکسی S22 خود منتشر کرد و اکنون این پچ در قالب یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدید برای دستگاه‌های سری گلکسی S21 منتشر شده است.

به گزارش «نبض فناوری»، آپدیت جدید شامل فیرم‌ور با شماره ورژن G991BXXU5CVDD بوده و در حال حاضر برای هندست‌های گلکسی S21، گلکسی S21 پلاس و گلکسی S21 اولترا در کشور ایتالیا منتشر شده است. با این‌حال انتظار می‌رود که به‌روزرسانی جدید طی چند روز آینده در سایر کشورهای اروپایی و به‌دنبال آن بازارهای بیش‌تری از جهان قابل دسترس خواهد بود.

کاربران مقیم ایتالیا در صورت عدم دریافت به‌روزرسانی جدید روی هندست‌های گلکسی S21، گلکسی S21 پلاس یا گلکسی S21 اولترا می‌توانند به مسیر Settings > Software update در گوشی خود مراجعه نموده و انتشار آپدیت برای آن‌را به‌صورت دستی بررسی نمایند.

پچ امنیتی ماه مه اندروید برای سری گلکسی S21 سامسونگ منتشر شد

سامسونگ گلکسی S21 اولترا

منبع/ آی‌تی‌رسان

ارسال نظرات
تفاهم نامه همکاری بنیاد رودکی و تلویزیون اینترنتی آرپا امضا شد؛ تفاهم‌ نامه همکاری بنیاد فرهنگی هنری رودکی و تلویزیون اینترنتی آرپا به امضا رسید.
در آخرین گزارش درآمد «تجارت الکترونیک پارسیان» در کدال، رشد ۶ درصدی درآمد «رتاپ» در اردیبهشت ماه ۱۴۰۲
وبگردی