کد خبر: ۲۷۷۰۴
|
۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۵۹

جدیدترین ویژگی توییتر راه افتاد

توییتر جدیدترین ویژگی خود را با نام "Twitter Circle" راه اندازی کرد که به کاربران این امکان را می دهد که توییت های خود را تنها با تعدادی از افراد دیگر به اشتراک بگذارند.

به گزارش «نبض فناوری»،  گزینه جدید یادآور ویژگی Close Friends اینستاگرام است زیرا به کاربران این امکان را می دهد که مخاطبان خود را فیلتر کنند و انتخاب کنند که چه کسی محتوایی را که به اشتراک می گذارد ببیند و با آن تعامل داشته باشد.

به نوعی، بین تغییر وضعیت حساب شما به " protected " و به اشتراک گذاری ساده محتوا طبق معمول، حد وسطی را ارائه می دهد.

حلقه توییتر چگونه کار می کند؟

در مرحله اول، شما افراد درون حلقه توییتر خود را انتخاب می کنید. در حال حاضر حداکثر 150 نفر می توانند اضافه شوند(صرف نظر از اینکه فالوور شما هستند یا خیر). ثانیاً، قبل از اینکه یک توییت را به اشتراک بگذارید، مخاطبان خود را انتخاب می کنید: همه یا حلقه توییتر خود.

اگر دومی را انتخاب کنید، توییت فقط برای کاربران داخل حلقه شما در دسترس خواهد بود. از این رو، فقط آنها می توانند با آن تعامل داشته باشند (یعنی پسندیدن، پاسخ دادن و غیره). یک استثنا وجود دارد؛ کاربران، طبیعتا، نمی توانند توییت هایی را که از طریق حلقه توییتر به اشتراک گذاشته شده اند، بازتوییت کنند.

علاوه بر این، تنها شخصی که حلقه را ایجاد می کند می تواند همه کاربران عضو آن را ببیند. در نهایت، کاربران تنها می توانند یک حلقه توییتر داشته باشند.

در حال حاضر، این ویژگی برای تعداد محدودی از کاربران در دسترس است. کسانی که از قبل برای دریافت آن انتخاب شده اند، این گزینه را خواهند داشت که یک حلقه توییتر جدید ایجاد کنند.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارز‌های جهان در ۸ فروردین ۱۴۰۲ شکایتی که رمزارزها را پایین کشید
سرمایه‌هایی که با رفتنشان مسیر پُرشیب توسعه سخت‌تر خواهد شد؛ تغییر الگوی مهاجرت ایرانیان به سمت عربستان و امارات به‌ عنوان قطب‌های جدید علم و فناوری!
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان بیت‌کوین رکوردی جدید ثبت کرد
وبگردی