کد خبر: ۲۷۷۵۱
|
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۴:۴۸
با هدف اطلاع رسانی رویداد‌های اینوتکس ۲۰۲۲

هاب رسانه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ در پارک فناوری پردیس آغاز به کار کرد

در روز‌های پیش رو تا آغاز رسمی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ همانند سال‌های گذشته هاب‌رسانه (ستاد خبری) این نمایشگاه جهت تعامل با رسانه‌های مختلف و تنها مرجع مورد تایید دبیرخانه اینوتکس جهت نشر اخبار این رویداد آغاز به کار کرد.

به گزارش نبض فناوری به نقل از ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲، یکی از اهداف هاب رسانه اطلاع رسانی سریع و کامل رویدادها، اخبار و معرفی بخش‌های مختلف نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ و ارتباط با شرکت‌های حاضر در نمایشگاه برای بازتاب اخبار آنهاست. این بخش با شرکت‌های مختلف برای برگزاری رویداد‌های مختلف از جمله رونمایی محصولات، خدمات و ... در ارتباط است.
تهیه خبر از تمام رویداد‌های نمایشگاه، اطلاع ر سانی حضور مهمنان و مقامات و مسئولان کشور و مصاحبه با آنها، اطلاع رسانی بخش‌های مختلف نمایشگاه و معرفی آن ها، اطلاع رسانی رویداد‌های رونمایی‌های شرکت‌ها و انتشار در لحظه اخبار آن در سایت اینوتکس و ارسال برای رسانه‌های خبری از دیگر اهداف این بخش نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ است.
گفتنی است از رسانه‌های متقاضی حضور در هاب رسانه اینوتکس ۲۰۲۲ دعوت می‌شود برای حضور در نمایشگاه و حمایت از اینوتکس درخواست خود را به شماره تلفن ۰۹۳۰۰۶۱۲۵۲۰ ارسال کنند.

هاب رسانه نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۲ در پارک فناوری پردیس آغاز به کار کرد
رسانه های استارتاپی با حضورشان در نمایشگاه ضمن دریافت غرفه مجازی خود، می‌توانند خود را هر چه بیشتر به اجزای مختلف این اکوسیستم معرفی کنند و کاندید‌های خوبی برای مصاحبه‌ها و محتوا‌هایی که در آینده تولید خواهند کرد، بیابند. از طرفی آن‌ها میتوانند به مخابره اخبار و وقایع نمایشگاه بپردازند و زبان گویای نمایشگاه در گوش مخاطبین شان باشند.
گفتنی است نمایشگاه اینوتکس، یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله توسط پارک فناوری پردیس، و با حضور کارآفرینان و صاحب‌نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می‌شود.
قرار است یازدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس نیز امسال از ۲۰ لغایت ۲۳ اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار شود.
اینوتکس ۲۰۲۲ در فضایی باز و با رعایت استاندارد‌های ویژه‌ای در طراحی پلان‌های نمایشگاهی و ساخت غرفه‌ها برگزار خواهد شد، به گونه‌ای که بتوان حضور مخاطبان را در شرایط ایمن و با حفظ فاصله گذاری اجتماعی مقدور کرد. همچنین بخش مجازی اینوتکس نیز با تغییرات ویژه و امکانات جدید و گسترده، برای تمامی مخاطبین از سراسر جهان قابل استفاده و بهره برداری خواهد بود.
آمار دوره‌های گذشته اینوتکس نشان از حضور بیش از ۲ هزار و ۲۵۰ شرکت و استارتاپ و بازدید بیش از ۸۰ هزار مخاطب و انعقاد ۱۸۰ تفاهم نامه دارد. همچنین حضور ۴۰ کشور در این رویداد در ادوار گذشته از نکات حائز اهمیت است که نشان دهنده اهمیت اینوتکس از نگاه سایر کشور‌ها است.

ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
تفاهم سازمان نصر و مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت؛ ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
وبگردی