کد خبر: ۲۷۷۷۳
|
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۰

رخ نمایی گوشی جدید موتورولا

گوشی موتورولا Razr برای سال 2022 کاملاً بازطراحی شده عرضه خواهد شد.

به گزارش «نبض فناوری»، اگرچه موتورولا جزو اولین شرکت هایی بود که گوشی تاشو عرضه کرد، اما سازنده متعلق به لنوو جانشینی برای دومین گوشی تاشو خود یعنی Razr 5G 2020 در سال 2021 عرضه نکرد، اما امسال احتمالا شاهد یک Razr جدید و کاملاً بازطراحی شده خواهیم بود.

اولین Razr در سال 2019 معرفی شد و نسخه مجهز به 5G آن در سپتامبر 2020 عرضه شد. اگرچه این گوشی در ابتدا در بازار خوب عمل کرد، ما هیچ سرنخی از عملکرد کلی آن در بازار نداریم، اما با توجه به اینکه سامسونگ 88 درصد از گوشی های هوشمند تاشو را به خود اختصاص داده است. با فروش در سال 2021، می توان فرض کرد که Razr فروشنده خوبی نبوده است.

Razr 5G یک گوشی تاشو مانند Galaxy Z Flip 5G سامسونگ بود و حتی با وجود اینکه قیمت اولیه هر دو در همسایگی 1400 دلار بود، Flip 5G دارای مشخصات اصلی بهتر، باتری بزرگتر و مجموعه دوربین برتر بود.

سامسونگ از آن زمان نسخه بهتری به نام فلیپ 3 را منتشر کرده است و شرکت کره جنوبی اکنون در حال آماده شدن برای عرضه فلیپ 4 است.

رخ نمایی گوشی جدید موتورولا

خبرها حاکی از این است که سومین گوشی تاشو موتورولا با نام رمز Maven شناخته می‌شود و دارای مشخصات درجه یک و ظاهری جدید است.

ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
وبگردی