کد خبر: ۲۷۸۵۴
|
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۰
به دلیل شرایط بد کاری؛

بازبین های متا در کنیا شکایت کردند

یکی از بازبین های سابق متا در کنیا با ثبت شکایتی علیه شرکت ادعا می کند شرایط کاری نامساعد برای بازبین های پیمانی برخلاف قوانین این کشور آفریقایی است.

به گزارش «نبض فناوری»، رویترز اعلام کرد، این شکایت علیه پیمانکار محلی متا در کنیا به نام Sama نیز ثبت و در آن اشاره شده بازبین های محتوای فیس بوک در کنیا در شرایط نامساعد کاری مانند پرداخت های غیر منظم، پشتیبانی ذهنی ناکافی و نقض حریم خصوصی و بی احترامی، فعالیت می کردند.

شکایت مذکور توسط یک فرد و از جانب گروهی ثبت شده است.

شاکیان خواهان غرامت مالی، ارائه خدمات درمانی و دستمزدی مانند بقیه کارمندان متا به کارمندان پیمانی، حفظ حقوق تشکیل اتحادیه و یک بررسی مستقل از رعایت حقوق انسانی در محل کار شدند.

سخنگوی متا در این باره به رویترز گفته است: ما مسئولیت خود را در قبال بازبین های محتوای متا، جدی می‌گیریم و از شرکای خود می‌خواهیم که حقوق، مزایا و پشتیبانی پیشرو در صنعت را ارائه دهند. ما همچنین بازبینان محتوا را تشویق می‌کنیم تا زمانی که از مشکلاتی آگاه می‌شوند آن‌ها را مطرح کنند. ما مرتباً ممیزی مستقل انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که شرکای ما استانداردهای بالایی را که ما انتظار داریم رعایت می‌کنند.

منبع/ مهر

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان رالی بیت‌کوین آغاز می‌شود؟
وبگردی