کد خبر: ۲۷۸۵۵
|
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۱

شایعه جدید در مورد آیفون14

شایعه شده که مدل های آیفون 14 پرو دارای نمایشگر کمی بزرگتر از مدل های 13 پرو هستند.

به گزارش «نبض فناوری»، آیفون 14 پرو با این شکل بریدگی مطمئناً عصر جدیدی (حداقل از نظر ظاهر تا حدودی متفاوت) را برای اپل رقم خواهد زد.

همانطور که ممکن است تصور کنید، اکنون در این زمان از سال هستیم که منابعی از زنجیره تامین اپل به افشاگران می‌رسند. سری آیفون 14 که هنوز معرفی نشده است چگونه خواهد بود.

نکته این است که گزارش شده نمایشگر بزرگتر در واقع تفاوت بسیار کمی را در مقایسه با آیفون 13 پرو و ​​پرو مکس نشان می دهد. منبعی که این اطلاعات از آن گرفته شده، راس یانگ، تحلیلگر زنجیره تامین و افشاکننده معتبر است که می‌گوید نمایشگرهای آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس صدم اینچ بزرگ‌تر خواهند بود.

تغییر حداقل است، اما می تواند به هر حال قابل مشاهده باشد (بسته به بیننده، ممکن است اضافه کنیم). به گفته یانگ، این افزایش به دلیل حاشیه‌های باریک‌تر در اطراف نمایشگر است که باعث افزایش جزئی در نمایشگر کلی موجود می‌شود.

طبق گفته یانگ، آیفون 14 پرو دارای قطر 6.12 اینچی است (آیفون 13 پرو دارای قطر 6.06 اینچی)، در حالی که آیفون 14 پرو مکس تغییری حتی کمتر از 6.68 دارد.

یانگ همچنین بعداً در موضوع توییت اضافه می کند که مطمئن نیست نمایشگر آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس به 1 هرتز کاهش می یابد. این در واقع چیزی است که می تواند به کاهش مصرف انرژی به نرخ تازه سازی کمک کند، اما خواهیم دید که آیا آیفون های جدید قادر به انجام این کار خواهند بود یا خیر.

انتظار می رود سری آیفون 14 در پاییز امسال رونمایی شود و با نزدیک شدن به آن زمان، انتظار داریم اطلاعات بیشتری در مورد آیفون های جدید منتشر شود.

برچسب ها: آیفون آیفون 14 اپل
ارسال نظرات
برای ترمیم ساختارهای کوچک؛ ربات کوچکتر از حشره ساخته شد!
وبگردی