کد خبر: ۲۷۸۵۸
|
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۲

همکاری‌های فناورانه دوجانبه ایران و ازبکستان افزایش می‌یابد

رئیس پارک فناوری پشت آباد ازبکستان در بازدید از اینوتکس ۲۰۲۲ گفت: در حال حاضر یک آزمون مشترک بین پارک علم و فناوری پشت آباد و پارک فناوری پردیس برنامه‌ریزی شده است تا به واسطه آن شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و ازبک مورد بررسی قرار گرفته و منجر به همکاری بین شرکت‌های دو کشور باشد.

به گزارش نبض فناوری، شهاب الدین شریف اف رئیس پارک پشت آباد ازبکستان با حضور در نمایشگاه از نزدیک با شرکت‌های دانش بنیان ایرانی آشنا شد.
وی با ابراز خرسندی از حضور در این نمایشگاه و بازدید از بخش‌های مختلف آن شرکت‌های دانش بنیان ایرانی فعال در حوزه‌های صنایع غذایی و فناوری اطلاعات را بسیار پیشرفته و قابل توجه دانست.
شریف اف همچنین با اشاره به همکاری گسترده با پارک فناوری پردیس گفت در حال حاضر یک آزمون مشترک بین پارک علم و فناوری پشت آباد و پارک فناوری پردیس برنامه‌ریزی شده است تا به واسطه آن شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی و ازبک مورد بررسی قرار گرفته و منجر به همکاری بین شرکت‌های دو کشور باشد.

همکاری‌های فناورانه دوجانبه ایران و ازبکستان افزایش می‌یابد
شریف اف همچنین با اعلام برگزاری نمایشگاه ایده‌های استارتاپی و نوآوری در تاشکن در پاییز سال جاری از شرکت‌های ایرانی دعوت کرد تا در این نمایشگاه حاضر شود.

ارسال نظرات
به منظور توسعه رایانش کوانتومی؛ محققان تنفس بین اتم ها را ردیابی کردند
با پایان ماموریت شنژو ۱۵؛ سه فضانورد چینی به زمین بازگشتند
با کمک هوش مصنوعی جی‌میل سریع‌تر شد
وبگردی