کد خبر: ۲۷۸۶۳
|
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۶:۴۸

دانش نقشه‌برداری مغز توسعه می‌یابد

ششمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران با هدف توسعه و ترویج این دانش، برگزار می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری»، این رویداد تخصصی که با مشارکت شماری دیگر از نهادها و مراکز از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری‌ برگزار می‌شود، آخرین یافته‌ها و اطلاعات حوزه نقشه برداری مغز میان متخصصان، اساتید و محققان این حوزه ارائه و مورد تبادل نظر قرار می‌گیرد‌.

این سمپوزیوم به مدت 3 روز از پانزدهم تیرماه امسال توسط آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز برگزار خواهد شد. رویدادی که با خهدف ترویج دانش نقشه‌برداری مغز در سطح کشور و معرفی فناوری‌های برتر این حوزه، در تهران برگزار می‌شود.

کمیته علمی این رویداد علمی و تخصصی در نظر دارد در راستای ارزش‌آفرینی کلینیکی پژوهش‌ها، از پژوهش‌های این حوزه که منجر به ایجاد یک خدمت کلینیکی موثر شده است، به صورت ویژه تجلیل به عمل می‌آورد.

پزشکان، روان‌پزشکان، نورولوژیست‌ها، رادیولوژیست‌ها، جراحان مغز و اعصاب و رزیدنت‌های این رشته‌ها و اعضای هیات علمی رشته‌های مرتبط می‌توانند تحقیقات علمی خود را به این کمیته ارائه دهند تا در صورت انتخاب، از جوایز و هدایای این رویداد بهره‌مند شوند.

علاقمندان برای شرکت در ششمین سمپوزیوم تازه‌های نقشه‌برداری مغز ایران می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی رویداد، نسبت به کسب اطلاعات و ثبت‌نام اقدام کنند. این سمپوزیوم با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.

ارسال نظرات
با وجود از بین رفتن نیم میلیارد شیبا؛ کاهش ۲۷ درصدی نرخ توکن سوزی شیبا اینو
تفاهم سازمان نصر و مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت؛ ارتقای زیست‌بوم هوش مصنوعی برای بهبود سیاستگذاری و توسعه کسب‌وکار
وبگردی