کد خبر: ۲۷۹۶۴
|
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۱۶

گروه حقوقی توئیتر ایلان ماسک را به قانون شکنی متهم کرد

ایلان ماسک روز شنبه در توییتی نوشت که گروه حقوقی توییتر او را به نقض توافقنامه عدم افشای اطلاعات متهم کرده اند.

به گزارش «نبض فناوری»، رویترز اعلام کرد، ایلان ماسک این موضوع را افشا کرده که حجم نمونه انتخابی توئیتر برای کنترل تعداد کاربران رباتیک و نه واقعی 100 واحد بوده است.

به نوشته ایلان ماسک گروه حقوقی قانونی توییتر به تازگی با وی تماس گرفته تا از او شکایت کند که چرا داده های خصوصی این شرکت را با فاش کردن اندازه نمونه کنترلی کاربران قلابی در دسترس عموم قرار داده است.

ماسک روز جمعه در توییتی نوشت که معامله نقدی 44 میلیارد دلاری او برای کنترل این شرکت "به طور موقت متوقف شده است" در حالی که او منتظر دریافت اطلاعات مربوط به نسبت حساب های جعلی توئیتر در مقایسه با حساب های واقعی است.

هنگامی که کاربری از ماسک خواست تا «در مورد فرآیند فیلتر کردن حساب‌های قلابی رباتیک توضیح دهد»، او پاسخ داد: «من 100 را به عنوان عدد نمونه انتخاب کردم، زیرا توییتر از آن برای محاسبه درصد کاربران جعلی/هرزنامه نویس /تکراری استفاده می‌کند.

ماسک در ساعات اولیه یکشنبه توییت کرد که هنوز تحلیلی ندیده است که نشان دهد تعداد حساب های جعلی توئیتر کمتر از 5 درصد است. او بعدا گفت احتمال می رود بیش از 90 درصد از کاربران توئیتر به صورت روزانه فعال باشند.

منبع/ فارس

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان؛ رمزارز دیجیتال هدفمند در راه است
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان درآمد استخراج بیت‌کوین رکورد زد
به دلیل ایموجی های انیمیشنی؛ اپل آپدیت تلگرام را تایید نکرد
وبگردی