کد خبر: ۲۸۱۴۲
|
۰۳ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۰

معرفی ویژگی جدید در گلکسی واچ 4

دستیار گوگل اکنون درگلکسی واچ4 در دسترس است. این حرکت به دنبال تغییر سامسونگ از Tizen به Wear OS صورت گرفت.

به گزارش «نبض فناوری»، کاربران گلکسی واچ 4 اکنون می توانند از دستیار گوگل در این دستگاه استفاده کنند. علاوه بر در دسترس بودن برنامه، می‌توانید دستیار را از طریق فرمان صوتی فعال کنید و آن را به فشار طولانی دکمه هوم اختصاص دهید. علاوه بر این، به‌روزرسانی امروز به کاربران امکان دسترسی به Google Pay، Maps و YouTube Music را می‌دهد.

در جریان Google I/O در اوایل این ماه، سامسونگ گفت که پشتیبانی از دستیار گوگل در تابستان امسال به دستگاه می رسد، بنابراین زودتر از آن چیزی که برخی انتظار داشتند راه اندازی شد. پاتریک کامت، معاون اجرایی محصولات سامسونگ، خاطرنشان کرد که این ویژگی تعاملات صوتی سریعتر و طبیعی تر را امکان پذیر می کند.

سامسونگ همچنین گفت که کنترل Spotify از طریق دستیار گوگل در دسترس خواهد بود و پشتیبانی از سایر برنامه های شخص ثالث نیز در راه است. برنامه‌ها و سرویس‌های گوگل برای سری گلکسی واچ اواخر امسال بهینه‌سازی خواهند شد.

در حالی که دارندگان گلکسی واچ 4 می‌توانند دستیار گوگل را به صورت جانبی بارگذاری کنند، پشتیبانی رسمی باید شروع استفاده از این ویژگی را برای اکثر افراد آسان‌تر کند. این اقدام یک سال پس از آن صورت گرفت که مشخص شد سامسونگ و گوگل در حال همکاری در سیستم عامل Wear OS هستند. سامسونگ پلتفرم تایزن را درفناوری های پوشیدنی خود کنار می گذارد و از Wear OS در آینده استفاده خواهد کرد.

ارسال نظرات
سایت فولاد خوزستان، اصفهان و هرمزگان از دسترس خارج شد حمله سایبری به صنایع فولادی تایید شد
نوسانات جزئی بازار رمزارزها ادامه دارد؛ بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری
وبگردی