کد خبر: ۲۸۴۷۸
|
۱۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۸:۰۰

قابلیت جدید اینستاگرام برای همه کاربران

قابلیت Grid Pinning اینستاگرام اکنون برای همه کاربران در دسترس است و می توانید از آن برای نمایش حداکثر سه تصویر یا حلقه در بالای شبکه عکس خود استفاده کنید.

به گزارش «نبض فناوری»،  پس از آزمایشی که در آوریل آغاز شد، اینستاگرام شروع به استفاده از Grid Pinning کرده است: راهی جدید برای کاربران برای برجسته کردن پست‌هایی که می‌خواهند دیگران ببینند.

وقتی یک تصویر یا حلقه را پین می‌کنید، در بالای شبکه عکس در صفحه نمایه شما ظاهر می‌شود. به این ترتیب می توان تا سه قطعه محتوا را به نمایش گذاشت. برای شروع پین کردن، روی نماد سه نقطه بالای یک پست تکی ضربه بزنید و سپس «پین به نمایه خود» را انتخاب کنید.

انتشار Grid Pinning همزمان با افزودن ویژگی های جدید اینستاگرام و فیسبوک به Reels است. اکنون می توانید استیکرهای تعاملی را به کلیپ های خود اضافه کنید و صدای خود را وارد کنید.

متا همچنین حداکثر طول Reels را به 90 ثانیه افزایش داده است. آدام موسری، رئیس اینستاگرام، در مورد همه تغییرات صحبت کرد و گفت که آنها تعامل سازندگان و به اشتراک گذاری آثار خود را با طرفداران آسان تر می کنند. او افزود که این شرکت به دنبال راه‌های بیشتری برای کنترل صفحات نمایه‌ به کاربران است.

ارسال نظرات
یک مقام رگولاتوری آمریکا خواستار شد حذف اپلیکیشن تیک تاک از فروشگاه اپل و گوگل
سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران در برنامه سلام؛ صبح به‌خیر اپلیکیشن «تهران من» امروز در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد
وبگردی