کد خبر: ۲۸۶۹۵
|
۲۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۰

راه اندازی فروشگاه آواتار توسط متا

متا در حال راه اندازی فروشگاه آواتار است طراح لباس اولین محصولات هستند.

به گزارش «نبض فناوری»،  متا در حال راه اندازی یک فروشگاه آنلاین است که در آن کاربران فیسبوک، اینستاگرام و مسنجر می توانند لباس های دیجیتالی را برای آواتار خود خریداری کنند. اولین برندهای موجود در فروشگاه پرادا، بالنسیاگا و تام براون هستند و لباس‌ها شامل لباس موتور کراس، هودی لوگو و کت و شلوار است.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا در یک پست فیسبوک گفت که به زودی برندهای بیشتری اضافه خواهند شد.

او می‌گوید: «کالاهای دیجیتال راه مهمی برای بیان خود در متاورس و محرک بزرگ اقتصاد خلاق خواهند بود».

خانه های مد لوکس به طور فزاینده ای با شرکت های فناوری برای تولید لباس های دیجیتال مارک دار همکاری می کنند. سال گذشته، Fortnite پوسته های Balenciaga را معرفی کرد تا بازیکنان بتوانند لباس هایی مانند هودی مارک دار برای شخصیت های درون بازی خود خریداری کنند. در Roblox، بازیکنان می‌توانند از شهر Gucci دیدن کنند، با باغی که دارای آرم برند و یک فروشگاه مجازی است.

متا می‌گوید که فروشگاه «به‌زودی» راه‌اندازی می‌شود، اگرچه اطلاعاتی درباره نحوه دسترسی کاربران به فروشگاه بلافاصله در دسترس نبود. امیدواریم قیمت لباس های دیجیتال کمتر از لباس های واقعی باشد. در جریانی زنده امروز، ایوا چن، مدیر شراکت مد در اینستاگرام، یک تی‌شرت کوتاه، شلوار جین بلند و کمربند سفید را که روی آواتار زاکربرگ نصب شده بود در پیش‌نمایش نشان داد.

 

برچسب ها: متا آواتار لباس
ارسال نظرات
سایت فولاد خوزستان، اصفهان و هرمزگان از دسترس خارج شد حمله سایبری به صنایع فولادی تایید شد
نوسانات جزئی بازار رمزارزها ادامه دارد؛ بیت کوین همچنان در کانال ۲۱ هزار دلاری
با پیشرفتی که توسط شرکت کانادایی حاصل شد؛ فقط ۵ سال تا رایانه کوانتومی تجاری فاصله داریم
وبگردی