کد خبر: ۲۸۷۵۹
|
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۰۸

معرفی مانیتور مقرون به صرفه برای سازندگان محتوا

مانیتور Samsung's Viewinity S8 گزینه ای مقرون به صرفه تر برای سازندگان محتوا است.

به گزارش «نبض فناوری»،  سامسونگ ترکیب مانیتور Viewfinity S8 را برای سازندگان محتوا راه اندازی می کند؛ این شرکت از مانیتورهای ارزش گرا به نام ViewInity S8 ر برای سازندگان محتوا بهره برداری می کند. مدل های LCD IPS  با اندازه های 27 و 32 اینچی ویژگی هایی مانند وضوح 3,840 x 2,160   فورK  و رنگ های دقیق را ارائه می دهند.

سامسونگ گفت ، نام ViewInity نوید "دقت و سازگاری" را برای طراحان ، هنرمندان و متخصصان ارائه می دهد. برای این منظور، هر دو مدل 98 درصد پوشش Color Color DCI-P3 ، حداکثر یک میلیارد رنگ (احتمالاً با استفاده از پانل های 8 بیتی + FRC) ، اعتبار سنجی Pantone را برای رنگ های دقیق و کالیبراسیون کارخانه ارائه می دهند. مدل 32 اینچی به دسته DisplayHDR 600 VESA تأیید شده است، بنابراین باید برای برخی از کارهای HDR به اندازه کافی روشن باشد، در حالی که مدل 27 اینچی با دسته محدودتر VESA DisplayHDR 400 مطابقت دارد.

آنها تنظیم ارتفاع، شیب و چرخان بودن را به همراه نصب آسان نصب دیواری VESA ارائه می دهند.

مدل های ViewInity S8 تا پایان ماه ژوئن با تاریخ های خاص بسته به منطقه به سطح جهانی می رسند. سامسونگ هنوز قیمت ایالات متحده را اعلام نکرده، اما مدل 32 اینچی 820،000 وون در کره (634 دلار) قیمت دارد ، در حالی که مدل 27 اینچی 720،000 وون (557 دلار) است.

ارسال نظرات
یک مقام رگولاتوری آمریکا خواستار شد حذف اپلیکیشن تیک تاک از فروشگاه اپل و گوگل
سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران در برنامه سلام؛ صبح به‌خیر اپلیکیشن «تهران من» امروز در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد
وبگردی