کد خبر: ۲۸۸۲۸
|
۰۱ تير ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

خداحافظی با محدودیت 280 کاراکتر در توییتر

توییتر آماده است تا ویژگی Twitter Notes برای یادداشت های طولانی را در هفته های آینده راه اندازی کند.

خداحافظی با محدودیت 280 کاراکتر در توییتر

به گزارش «نبض فناوری»، طبق گزارشی از TechCrunch، توییتر آماده است تا یک ویژگی جدید وبلاگ نویسی طولانی به نام Twitter Notes را در «هفته‌های آینده» راه‌اندازی کند.

نشت ها و گزارش هایی از چنین ویژگی ماه هاست که در حال پخش است. در ماه می، جین مانچون وانگ، محقق برنامه، تصاویری از یک ویژگی به نام یادداشت‌های توییتر یا مقالات توییتر را به اشتراک گذاشت که به کاربران اجازه می‌داد پست‌های وبلاگ فرم‌بندی‌شده را با تصاویر، لینک‌ها و توییت‌های تعبیه‌شده بنویسند. اسکرین شات های بیشتری از همین ابزار در ماه آوریل توسط محقق دیگر اپلیکیشن به نام نیما اوجی به اشتراک گذاشته شد که گزینه هایی را به کاربران نشان می داد تا پست ها را با دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارند یا پیوندهای مستقلی برای پست ها ایجاد کنند تا در جای دیگری در وب به اشتراک بگذارند.

به گفته TechCrunch، این ویژگی در حال حاضر Notes نام دارد و در نسخه های بتا اپلیکیشن توییتر جایگاه برجسته ای دارد. اما در حالی که ظاهراً این ویژگی در هفته های آینده آماده راه اندازی است، ممکن است با آزمایش های بیشتر به تعویق بیفتد.

افزودن نوشتن طولانی به توییتر می تواند به شدت شخصیت پلتفرم را که مدت هاست با نوشتن کوتاه تعریف شده تغییر دهد، (در ابتدا، طول توییت ها فقط 140 کاراکتر بود، قبل از اینکه در سال 2017 به 280 کاراکتر دو برابر شود). از سوی دیگر، احتمالاً توییتر از قبل مملو از صفحه‌های نوشتاری طولانی‌تر است که به شکل رشته‌هایی از توییت‌ها یا عکس‌های توییت شده از مقالات دیگران یا نوشته‌های خود کاربران به اشتراک گذاشته شده است (معمولاً در برنامه iOS Notes ثبت می‌شود).

توییتر با گنجاندن نوشتار طولانی در پلتفرم خود، به طور بالقوه می تواند ارزش بیشتری از این پست ها را به دست آورد. انتشار مقالات یا یادداشت‌ها به طور مستقیم در توییتر، متن را برای اهداف بازاریابی و جستجو قابل فهرست‌سازی می‌کند. همچنین می‌تواند با ویژگی جدید خبرنامه‌های این شرکت هماهنگ باشد. در سال 2021، توییتر شرکت خبرنامه Revue را برای مقابله با رقبایی مانند Substack خرید و از آن زمان خبرنامه‌های Revue را در پروفایل‌های توییتر کاربران ادغام کرده است.

ارسال نظرات
یک مقام رگولاتوری آمریکا خواستار شد حذف اپلیکیشن تیک تاک از فروشگاه اپل و گوگل
سرپرست سازمان فاوای شهرداری تهران در برنامه سلام؛ صبح به‌خیر اپلیکیشن «تهران من» امروز در دسترس شهروندان قرار می‌گیرد
وبگردی