کد خبر: ۲۸۹۰۶
|
۰۵ تير ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۰

شایعه جدید در مورد تفاوت پیکسل 7 و 6 پرو

شایعه شده که پیکسل 7 پرو دارای صفحه نمایش روشن تر از پیکسل 6 پرو است.

به گزارش «نبض فناوری»، صفحه نمایش پیکسل 7 پرو قرار است همان رزولوشن 1440 در 3120 پیکسل 6 پرو و همان نرخ تازه سازی 10 هرتز تا 120 هرتز در مدل های 2021 را داشته باشد. به گفته میشال رحمان، ویرایشگر فنی Esper، که این اطلاعات را توییت کرد، یک تفاوت بین پنل‌های پیکسل 6 پرو و ​​پیکسل 7 پرو در کد منبع موجود در نسخه بتا اندروید 13 کشف شده است.

گوگل پیکسل 7 پرو دارای صفحه نمایش روشن تری نسبت به پیکسل 6 پرو خواهد بود.

با توجه به کد منبع، پیکسل 7 پرو در حالت دستی 600 نیت روشنایی دارد که 100 نیت بیشتر از روشنایی بالای پیکسل 6 پرو در حالت دستی است. در حالت خودکار، حداکثر روشنایی پیکسل 7 پرو 1000 نیت در مقایسه با 800 در پیکسل 6 پرو خواهد بود.  ممکن است پیکسل 7 پرو از پنل صفحه نمایش سامسونگ S6E3HC4 استفاده کند که یک نسل جدیدتر از صفحه نمایش مورد استفاده در Pixel 6 Pro است.

رحمان داده هایی را فاش می کند که نشان می دهد صفحه نمایش پیکسل 7 پرو روشن تر از صفحه نمایش پیکسل 6 پرو خواهد بود.  

طبق گزارش‌ها، سری پیکسل 7 همچنین از حالت اصلی 1080p بهره می‌برد که باعث صرفه‌جویی در مصرف باتری می‌شود. بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند می گویند که نمی توانند تفاوت بین مشاهده محتوا در 1080p و 1440p را تشخیص دهند. دومی تصویر کمی واضح‌تر ارائه می‌دهد که برخی از کاربران گوشی‌های هوشمند واقعاً، می‌توانند آن را تشخیص دهند.

نمونه اولیه Pixel 7 Pro که اخیراً کشف شده نشان داده است که نسل دوم تراشه Google Tensor که خط تولید Pixel 7 را تامین می‌کند، همچنان از طراحی «4+2+2» استفاده شده در OG Tensor استفاده می‌کند. این بدان معناست که این چیپست دارای چهار هسته پایین رده برای کارهای ساده، دو هسته سطح متوسط ​​و دو هسته پرقدرت برای کارهای پیچیده است. چهار هسته پایین‌رده از هسته‌های Cortex A55 که در نسل اول تراشه Google Tensor نیز استفاده می‌شود، تشکیل خواهند شد.

در حالی که بسیاری از کاربران سری پیکسل 6 تا حد زیادی تحت تأثیر هاپتیک گوشی قرار گرفتند، پیکسل 7 پرو حتی در قالب تراشه Cirrus Logic CS40L26، هاپتیک بهتری خواهد داشت. این یک نسل جدیدتر از تراشه لمسی مورد استفاده در خط پیکسل 6 پرو خواهد بود. 9to5Google همچنین خاطرنشان می‌کند که برخلاف سخت‌افزار STMicroelectronics مورد استفاده در Pixel 6 و Pixel 6 Pro که NFC را با اتصال Ultra Wide-Band (UWB) ترکیب می‌کند، سری Pixel 7 از دو جزء مختلف برای NFC و UWB استفاده می‌کند.

ارسال نظرات
برای هزاران کاربر در سراسر جهان؛ موتور جستجوی گوگل قطع شد
وبگردی