کد خبر: ۲۸۹۹۵
|
۰۸ تير ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۴

آیین معارفه مدیرعامل جدید تاپ برگزار شد/ مهندس هادی رسما مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان شد

آیین تکریم و معارفه دکتر احمد جعفری و مهندس مجید هادی امروز با حضور مدیران گروه داده‌پردازی پارسیان، بانک پارسیان و بانک تجارت و اعضای هیأت‌مدیره شرکت تجارت الکترونیک پارسیان برگزار شد.

به گزارش نبض فناوری به نقل از روابط عمومی تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، اعضای هیأت‌مدیره شرکت در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل، ضمن قدردانی از تلاش‌های دکتر احمد جعفری از مهندس مجید هادی برای قبول سمت مدیرعاملی این شرکت تشکر کردند.

آیین معارفه مدیرعامل جدید تاپ برگزار شد/ مهندس هادی رسما مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان شد

در این مراسم که مصادف بود با 22مین سالروز تأسیس شرکت تجارت الکترونیک پارسیان مسعود پشم‌چی، معاون فناوری‌های نوین مالی و اطلاعات بانک پارسیان، حمید توفیقی، مدیرعامل گروه داده‌پردازی پارسیان، محمد فرجود، مدیرعامل هلدینگ فناوری بانک تجارت، و اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران شرکت تجارت الکترونیک پارسیان حضور داشتند.

مجید هادی که دانش‌آموخته رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه اصفهان است، پیش از این، نائب رئیس هیئت‌مدیره و معاون فناوری اطلاعات بانک سینا بوده است.

شایان ذکر است در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات مهندس سیدجواد سجادی و دکتر احمد جعفری قزل حصار، مهندس حجت مقیمی رئیس اداره توسعه محصول و کسب و کار بانک تجارت به نمایندگی بانک تجارت و دکتر علی موسوی، معاون نوآوری و فناوری هلدینگ داده‌پردازی پارسیان به عنوان اعضای جدید هیأت‌مدیره شرکت تاپ معرفی شدند.

ارسال نظرات
برای هزاران کاربر در سراسر جهان؛ موتور جستجوی گوگل قطع شد
وبگردی