کد خبر: ۲۹۵۲۸
|
۰۳ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

طراحی بزرگترین نمایشگر ساعت اپل

طبق گزارش ها، اولین طراحی مجدد سری اپل واچ پرو از سال 2018 معرفی خواهد شد.

به گزارش «نبض فناوری»،  در هفته‌های اخیر جزئیات مربوط به نسخه رده بالای اپل واچ سری 8 اپل منتشر شده است. بر اساس گزارشی که مارک گورمن از بلومبرگ در ابتدای ماه منتشر کرد، این ابزار پوشیدنی دارای بزرگترین نمایشگری است که اپل تا به حال بر روی یک ساعت هوشمند عرضه کرده است. در نتیجه، ممکن است شامل یک طرح جدید نیز باشد.

گورمن در آخرین خبرنامه Power On خود می‌گوید که اپل واچ Pro از طراحی جدیدی بهره می‌برد. این شرکت از زمان معرفی سری 4 در سال 2018، خط تولید پوشیدنی خود را بازطراحی نکرده است. گورمن خاطرنشان می‌کند که مدل جدید کمی بزرگ‌تر از مدل‌های فعلی سری 7 اپل خواهد بود تا صفحه‌نمایش هفت درصد بزرگ‌تر را در خود جای دهد. او می افزاید: «همچنین آن اضلاع مسطح شایعه شده را نخواهد داشت و خاطرنشان کرد که طراحی مجدد نشان دهنده «تکامل شکل مستطیلی فعلی» است.

علاوه بر این، طبق گزارش ها، اپل از "فرمولاسیون بادوام تر از تیتانیوم" برای بدنه استفاده می کند که باعث می شود ساعت هوشمند برای ورزش های شدید مناسب تر شود. گورمن می‌گوید اپل واچ پرو با باتری بزرگ‌تر و «حالت کم مصرف» اپل که مدت‌ها شایعه شده بود، می‌تواند چندین روز با یک بار شارژ کار کند. همچنین شامل حسگر دمای بدن شایعاتی است که اپل برای کل سری 8 آماده می کند.

طبق گزارش‌ها اپل واچ گران‌قیمت یکی از محصولاتی است که اپل برای پاییز و پس از آن روی آن کار می‌کند. از جمله موارد قابل توجه تری که این شرکت در راه دارد، جایگزینی برای هوم پاد اصلی است.

ارسال نظرات
به دنبال اعتراضات کووید صفر در چین؛ لایک کردن پستهای غیرقانونی در چین جریمه دارد
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام مطرح کرد: آمادگی برای واگذاری زمین به منظور احداث گلخانه‌های هوشمند
وبگردی