کد خبر: ۲۹۵۴۳
|
۰۳ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۹:۱۰

توسعه گردشگری هوشمند| نوآوری‌ها در خدمت سفرهای آسان قرار گرفت

استفاده از فناوری‌های دیجیتال و هوشمندسازی در تمامی عرصه‌های زندگی جامعه تأثیر گذاری بالایی داشته است و گردشگری یکی از همین حوزه‌ها به شمار می‌رود.

به گزارش «نبض فناوری»، بهره‌مندی از خدمات هوشمند در گردشگری، یکی از قابلیت‌های ارائه شده توسط فناوری‌های هوشمند به کاربران است. استفاده از فناوری‌های واقعیت افزوده، واقعیت مجازی، درگاه‌های هوشمند برای رزرواسیون، پرداخت و استفاده از تورهای مجازی، بخشی از همین قابلیت‌های فناورانه در دنیای هوشمند به شمار می‌رود.

استفاده از نرم افزارهای رزرواسیون و آنلاین خدمات گردشگری با ایجاد دسترسی آنلاین و در لحظه، امکان یک گردشگری سالم و هوشمند مبتنی بر خدمات الکترونیک را برای کاربران تسهیل کرده است.

توسعه خدمات دیجیتال گردشگری

توسط شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نقش و دامنه تأثیر فناوری‌های دیجیتال در گردشگری افزایش یافته است. نرم افزارهای رزرواسیون برخط، یکی از بسترهای تعاملی و هوشمند، برای تسهیل این فرآیند به شمار می‌رود.

مهم ترین ویژگی نرم افزار رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری ایجاد دسترسی برخط است و فعالان حوزه گردشگری، ایرلاین ها، هتل ها و آژانس های مسافرتی با به‌کارگیری نرم افزار رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری و دسترسی را از حالت سنتی به الکترونیک بدل می کنند.

ارتقای صنعت گردشگری

نرم افزار رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری کمک کرده است تا بازار آنلاین در حوزه گردشگری شکل گیرد و یک شبکه یکپارچه برای دسترسی به همه خدمات ایجاد شود. نرم افزار رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری کمک می کند تا حجم فروش شرکت ها افزایش یاید ضمن ارتقای سرعت دسترسی به اطلاعات، این صنعت پیشرفت قابل توجهی را شاهد باشد.

شرکت ژرف نگر جوان شهر این فرصت را برای شرکت های گردشگری ایجاد کرده است که بدون صرف هزینه زیادی و طراحی سامانه برای ارتباط با مشتری، آژانس ها بتوانند با بکارگیری نرم افزار، با بازار هدف خود در ارتباط باشند.

خرید و رزرو بلیت هواپیماهای داخلی و خارجی، هتل ها و اقامتگاه ها، بیمه مسافرتی، خدمات فرودگاهی، خرید تور گردشگری و هر نوع خدماتی که در حوزه گردشگری ارائه می شود را می توان در این بستر تهیه کرد.

طراحی نمونه ایران‌ساخت نرم افزار رزرواسیون آنلاین خدمات گردشگری ضمن آن‌که بستر فعالیت را برای شرکت های زیادی ایجاد می‌کند، دسترسی آسان را برای گردشگران فراهم کرده است و علاوه بر مزایای گوناگونی که دارد می تواند در مسیر توسعه صنعت گردشگری و رونق اقتصاد کشور نیز موثر واقع شود.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق که در حوزه گردشگری هوشمند فعالیت می‌کنند، زمینه را برای توسعه این صنعت به شکلی فناورانه فراهم کرده است.

ارسال نظرات
از سوی وزارت دادگستری روسیه؛ متا در فهرست سازمان های افراطی قرار گرفت
وبگردی