کد خبر: ۲۹۵۷۳
|
۰۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۸

خبر ناامید کننده برای دوستداران سامسونگ

خبرها حاکی از این هستند که دو گوشی Samsung Galaxy Z Fold 4 و Galaxy Z Flip 4 گرانتر خواهند شد.

به گزارش «نبض فناوری»، تنها دو هفته تا معرفی رسمی نسل بعدی گوشی های تاشو گلکسی Z (گلکسی زد فلیپ 4 و گلکسی زد فولد 4 )باقی مانده است طبیعتاً هیاهو در حال افزایش است. افزایش مشخصات، تغییرات طراحی و رنگ‌های فانتزی تنها بخشی از پیشرفت‌هایی است که کاربران منتظر آن هستند.

گوشی Z Flip 4 و Z Fold 4 هرگز دستگاه های مقرون به صرفه ای نبوده اند، این امر مسلم است. اما این بار، آنها می توانند حتی گران تر باشند. 9to5 گوگل در مقاله‌ای گزارش می‌دهد که هر دو تاشو قیمت بالایی خواهند داشت. این سایت حدس می‌زند که افزایش قیمت برای Fold 4 (که قبلاً یک گوشی هوشمند بسیار گران قیمت بود) قابل توجه‌تر خواهد بود. این حدس و گمان بر اساس یک گاف است که در ابتدا توسط Giz Paw مشاهده شد. ظاهراً یک خرده فروش قیمت گلکسی زد فولد 4 را خیلی قبل از عرضه آن فهرست کرده است. مدل پایه دارای برچسب قیمت 1863 یورو (≈1900 دلار) بود، در حالی که گزینه ذخیره سازی 512 گیگابایتی 1981 یورو (2021 دلار) بود. با این حال، این ارقام اولیه بودند، که تقریباً به ترتیب با برچسب‌های قیمت 1849 یورو (1887 دلار) و 1999 یورو (2040 دلار) مرتبط هستند. این بدان معناست که مدل پایه گلکسی زد فولد 4 می تواند 150 یورو (153 دلار) بیشتر از مدل قبلی خود در زمان عرضه قیمت داشته باشد.

این نشان دهنده تغییر در استراتژی سامسونگ برای کاهش قیمت در ماه های گذشته در تلاش برای مقرون به صرفه تر کردن Fold است. برای گلکسی زد فلیپ 4، افزایش قیمت با توجه به 9to5 گوگل کمتر قابل توجه خواهد بود. آنها این پیش‌بینی را بر اساس مقاله‌ای از Pricebaba استوار می‌کنند که نشان می‌دهد مدل پایه Flip 4 1080 یورو (≈1102 دلار) یا حدود 30 یورو (≈31 دلار) بیشتر از مدل قبلی خود خواهد داشت. همچنین با توجه به ضعف نسبی ارز واحد در چند ماه گذشته، این احتمال وجود دارد که افزایش قیمت ها تنها در اروپا رخ دهد. با این حال، یک چیز مسلم است سری گلکسی Z سامسونگ به این زودی مقرون به صرفه تر نمی شود.

 

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
یدالله
۱۸:۴۳ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۱
هواوی موفق تر از،سامسونگ در زمینه،تولید گوشی تاشو هست
16
64
جواد
۰۰:۳۸ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
خدا شفا بهت بده
یدالله
۱۸:۴۳ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۱
هواوی موفق تر از،سامسونگ در زمینه،تولید گوشی تاشو هست
25
70
ایناز
۱۶:۵۷ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
نه سامسونگ در همه نوع ساخت وسیله چه گوشی چه..... بهترینه
وللب
۲۰:۱۴ - ۰۵ مرداد ۱۴۰۱
ادر
17
9
ناشناس
۰۴:۲۰ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
سلام من خودم این گوشی دارم
7
11
حمیدرضا
۰۱:۱۷ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
بابا حلالت حاجی بیا یه دست بزن
هیچکس
۱۳:۲۹ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
چند گرفتین
فرهاد
۱۴:۴۲ - ۱۲ مرداد ۱۴۰۱
خوش بحالت
ناشناس
۲۲:۰۹ - ۱۰ مرداد ۱۴۰۱
چر ا
1
1
آرمین
۰۰:۰۸ - ۱۱ مرداد ۱۴۰۱
خیلی قشنگه.گوشیهای سامسونگ بهترینه
1
2
به دنبال اعتراضات کووید صفر در چین؛ لایک کردن پستهای غیرقانونی در چین جریمه دارد
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام مطرح کرد: آمادگی برای واگذاری زمین به منظور احداث گلخانه‌های هوشمند
وبگردی