کد خبر: ۲۹۶۴۳
|
۰۸ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

مخفی کردن عکس ها حین تعمیر گوشی

سامسونگ قابلیت جدیدی دارد که عکس های شما را در حین تعمیر گوشی مخفی می کند.

به گزارش «نبض فناوری»، ممکن است از سپردن تلفن خود (پر از عکس، متن و سایر اطلاعات خصوصی شخصی) به یک تعمیرکار احساس ناخوشایندی داشته باشد. به هر حال، لو رفتن اطلاعات شما در طول فرآیند تعمیر، در واقع برای برخی از افراد اتفاق افتاده است. SamMobile یک بیانیه مطبوعاتی از سایت مطبوعاتی کره ای سامسونگ پیدا کرد که در آن آمده بود که این شرکت امیدوار است با یک ویژگی جدید حفظ حریم خصوصی به نام Repair Mode به این مساله پایان دهد. این به تکنسین ها دسترسی محدودی به قسمت داخلی گوشی شما می دهد.

این ویژگی برای اولین بار در گوشی های گلکسی S21 در کره جنوبی ارائه می شود. این شرکت قصد دارد در آینده پشتیبانی خود را به مدل های دیگر نیز گسترش دهد.

همانطور که در بیانیه مطبوعاتی ذکر شد، در نهایت می‌توانید این ویژگی را از طریق بخش « Battery and Device Care» در برنامه تنظیمات داخلی روشن کنید. پس از انجام این کار، گوشی به حالت Repair Mode راه اندازی مجدد می شود و سپس حساب ها، عکس ها و پیام های شما مخفی می شوند. تنها برنامه‌های نصب شده پیش‌فرض توسط تعمیرکار قابل دسترسی خواهند بود و فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که چه زمانی حالت تعمیر را خاموش کنید.

تا کنون، سامسونگ تایید نکرده است که آیا Repair Mode در مناطق دیگر هم مورد استفاده خواهد بود یا اینکه دقیقاً کدام گوشی از این ویژگی پشتیبانی می کند.

ارسال نظرات
به دنبال اعتراضات کووید صفر در چین؛ لایک کردن پستهای غیرقانونی در چین جریمه دارد
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام مطرح کرد: آمادگی برای واگذاری زمین به منظور احداث گلخانه‌های هوشمند
وبگردی