کد خبر: ۲۹۶۸۶
|
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

وضعیت امروز بازار رمزارز چطور بود؟

طبق گفته صرافی هندی CoinSwitch Kuber، بیت کوین که ضرر جزئی 1.6 درصدی را متحمل شد، معامله را با قیمت 24,383 دلار آغاز کرد.

به گزارش «نبض فناوری»، نمودارهای کریپتو در روز اول آگوست 2022 افت بیشتری نسبت به افزایش نشان دادند. بیت کوین که ضرر جزئی 1.6 درصدی را متحمل شد با قیمت 24,383 دلار معامله شد. ضررهای کوچک نیز در سطح جهانی به بیت کوین ضربه زد. به عنوان مثال، ردیاب‌های قیمت در بایننس و کوین‌بیس، ارزش بیت‌کوین را حدود 1.80 درصد کاهش می‌دهند. با وجود این لغزش ها، قدیمی ترین رمزارز قیمت خود را در حدود 23,352 دلار حفظ کرده است.

 

قیمت اتریوم در معاملات روز دوشنبه اول آگوست 1.60 درصد افزایش یافت. طبق ردیاب قیمت رمزنگاری Gadgets 360، اتریوم در حال حاضر با قیمت 1771 دلار (تقریباً 1.40 میلیون روپیه) معامله می شود.

پس از اینکه بانک مرکزی فدرال رزرو ایالات متحده دومین افزایش متوالی 0.75 درصدی نرخ بهره خود را در هفته گذشته اعمال کرد، اکثر ارزهای دیجیتال شاهد نوسانات قابل توجهی در قیمت معاملات روزانه خود بودند. ضررهای اندک در میان آلتکوین های بایننس کوین، ریپل، کاردانو، سولانا، پولکادوت و پولیگون دیگر را متحمل شد.

در همین حال، Tether، USD Coin، Shiba Inu، Tron، EOS Coin و Elrond موفق به کسب سودهای کوچک اما قابل توجهی شدند.

این روند نشان می دهد که خریداران چقدر در بازار قوی هستند. ادول پاتل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال Mudrex به گجت 360 گفت: به طور کلی، به نظر می رسد که بازار از تأثیرات نزولی دور شده است.

در حال حاضر، ارزش بازار بخش کریپتو به 1.09 تریلیون دلار می رسد که 0.97 درصد نسبت به روز گذشته کاهش یافته است.

ارسال نظرات
به دنبال اعتراضات کووید صفر در چین؛ لایک کردن پستهای غیرقانونی در چین جریمه دارد
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام مطرح کرد: آمادگی برای واگذاری زمین به منظور احداث گلخانه‌های هوشمند
وبگردی