کد خبر: ۲۹۶۹۶
|
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۹:۴۰

انتصاب سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی

رییس دانشگاه شهید بهشتی با صدور حکمی دکتر بهروز ابطحی را به عنوان معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه منصوب کرد.

انتصاب سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش «نبض فناوری»، دکتر سعدالله نصیری قیداری؛ رئیس دانشگاه شهید بهشتی پس از صدور این حکم و در مراسم معارفه سرپرست جدید معاونت پژوهشی و فناوری ، طی سخنانی با قدردانی از زحمات و تلاش‌های دکتر بابک شکری در مدت تصدی معاونت پژوهشی وفناوری گفت: صمیمانه از فعالیت‌ها و کوشش‌های ارزشمند جناب آقای دکتر شکری قدردانی می‌کنم. امیدوارم دانشگاه بزرگ شهید بهشتی همچنان از حضور و تجربیات ارزنده ایشان بهره‌مند باشد.

رئیس دانشگاه شهید بهشتی در ادامه با معرفی دکتر بهروز ابطحی؛ به عنوان سرپرست معاونت پژوهشی وفناوری اظهار داشت: انتظار می‌رود ایشان با تلاش مستمر و با بهره‌گیری از توانمندی‌های اعضای هیأت علمی دانشگاه در جهت نیل به اهداف سند چشم‌انداز بیست ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی و برنامه‌های وزارت علوم و در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشند. دوام توفیق ایشان را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه شهید بهشتی؛ دکتر بهروز ابطحی، استاد دانشکده علوم و فناوری زیستی؛ دکترای زیست‌شناسی ماهیان از انستیتو شیلات و اقیانوس شناسی روسیه (VNIRO) دارد. ایشان ریاست پژوهشگاه ملی اقیانوس‌شناسی و علوم جوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ معاونت پژوهشی و فناوری دانشگاه شهید بهشتی؛ رایزن علمی جمهموری اسلامی ایران در روسیه، آسیای میانه و اروپای شرقی وابسته به وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین نماینده کشور در کمیسون بین دولتی اقیانوس شناسی یونسکو ( IOC-UNESCO ) را درکارنامه فعالیت‌های اجرایی دارد.

منبع/ ایسنا

ارسال نظرات
به دنبال اعتراضات کووید صفر در چین؛ لایک کردن پستهای غیرقانونی در چین جریمه دارد
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام مطرح کرد: آمادگی برای واگذاری زمین به منظور احداث گلخانه‌های هوشمند
وبگردی