کد خبر: ۲۹۷۰۳
|
۱۴ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

معرفی6 برنامه سلامتی و تناسب اندام

گوگل پلی برنامه‌های سلامتی و تناسب اندام زیادی در خود دارد، اما محبوبیت اغلب نشانه خوبی است که نشان می‌دهد چقدر می‌تواند به زندگی شما کمک کند.

به گزارش «نبض فناوری»، آیا به برنامه جدیدی برای تغییر روال ورزش یا سلامتی خود نیاز دارید؟ برنامه های زیر را با بیش از یک میلیون دانلود امتحان کنید. دستیابی به اهداف سلامتی و تناسب اندام خود با این مجموعه از برنامه‌های با رتبه بالا و بارگیری زیاد در گوگل پلی آسان‌تر شده است.

 Google Fit: Activity Tracking

با بیش از 100 میلیون بارگیری، برنامه Google Fit یک روش محبوب برای نگهداری بسیاری از داده های سلامتی شما در یک فضا است. اگر قبلاً در Google حساب دارید شروع به استفاده از برنامه بسیار آسان است.

Seven - 7 Minute Workout

بیش از پنج میلیون نفر این برنامه تمرینی سریع را دانلود کرده اند که می تواند حتی در شلوغ ترین برنامه ها هم قرار بگیرد.

Medito: Meditation & Sleep

برنامه مدیتیشن کاملا رایگان، Medito بیش از یک میلیون دانلود دارد. این برنامه با داشتن حجم قابل توجهی از محتوا، هم برای مراقبه های مبتدی و هم برای مراقبه های با تجربه تر مناسب است.

Dumbbell Workout at Home

اپلیکیشن Dumbbell Workout at Home با پنج میلیون بار دانلود، گزینه‌ای ساده برای هر کسی است که می‌خواهد تمرین کند.

Strava: Run, Ride, Hike

اپلیکیشن Strava با بیش از پنجاه میلیون بار دانلود، یکی از محبوب ترین ابزارهای تمرینی در سراسر جهان است. با پشتیبانی از دویدن، پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و بسیاری از فعالیت‌های دیگر، این یک برنامه قوی با چندین ویژگی است. حتی می توانید از Strava برای ضبط پیاده روی خود استفاده کنید.

Step Tracker - Pedometer

اگر می‌خواهید نگاهی جدی به عادت‌های پیاده‌روی خود داشته باشید، برنامه Step Tracker - Pedometer با بیش از ده میلیون دانلود انتخابی مناسب است. برنامه های گام شمار بسیار خوبی برای آیفون و سایر گوشی های هوشمند وجود دارد، اما بسیاری از منتقدان این برنامه را به دلیل سهولت استفاده از آن دوست دارند.

ارسال نظرات
به دنبال اعتراضات کووید صفر در چین؛ لایک کردن پستهای غیرقانونی در چین جریمه دارد
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام مطرح کرد: آمادگی برای واگذاری زمین به منظور احداث گلخانه‌های هوشمند
وبگردی