کد خبر: ۲۹۷۲۰
|
۲۸ مرداد ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

نحوه اشتراک گذاری رمز عبور وای فای از مک به آیفون

قبل از به اشتراک گذاشتن رمز عبور Wi-Fi خود بین مک و آیفون، مطمئن شوید که مک از macOS 10.13 High Sierra یا جدیدتر استفاده می کند.

به گزارش «نبض فناوری»، برای به اشتراک گذاشتن رمز عبور Wi-Fi همچنین آیفون را به آخرین نسخه iOS آپدیت کنید.

همچنین باید با Apple ID خود در هر دستگاه وارد حساب iCloud شوید. اگر از دستگاه‌هایی با دو حساب iCloud مختلف استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که هر فرد آدرس شخص دیگری را در مخاطبین خود در دستگاه دارد.

با فرض اینکه همه چیز در بخش بالا تکمیل شده است، بلوتوث و وای فای را در مک و آیفون خود فعال کنید. نقاط اتصال شخصی را که ممکن است در هر یک از دستگاه‌ها فعال کرده باشید، خاموش کنید. آیفون را به صورت فیزیکی نزدیک مک، در حدود 20 فوت قرار دهید.

وارد Mac شوید و مطمئن شوید که به شبکه Wi-Fi که می‌خواهید رمز عبور آن را با آیفون به اشتراک بگذارید متصل است، سپس آیفون خود را نزدیک مک نگه دارید. در آیفون، برنامه تنظیمات را باز کنید و روی «Wi-Fi» ضربه بزنید.

در لیست شبکه‌های Wi-Fi موجود، روی نام شبکه‌ای که می‌خواهید به آن متصل شوید (شبکه‌ای که رمز عبور آن را دریافت خواهید کرد) ضربه بزنید.

اگر همه چیز به خوبی پیش رفت، می‌بینید که یک پاپ‌آپ « Wi-Fi Password » در گوشه سمت راست بالای صفحه در مک ظاهر می‌شود. از شما می پرسد که آیا می خواهید رمز عبور وای فای هات اسپات خود را با آیفون به اشتراک بگذارید. روی « Share » کلیک کنید.

مک رمز عبور شبکه وای فای را به صورت بیسیم به آیفون شما منتقل می کند و آیفون شما به شبکه متصل می شود.

برچسب ها: وای فای مک آیفون
ارسال نظرات
از سوی وزارت دادگستری روسیه؛ متا در فهرست سازمان های افراطی قرار گرفت
وبگردی