کد خبر: ۲۹۷۳۲
|
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۰

تصاویر لوازم جانبی گلکسی زد فولد 4و زد فلیپ 4 فاش شد

تصاویر لوازم جانبی ادعایی سامسونگ گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است که طراحی گوشی های هوشمند را نشان می دهد.

به گزارش «نبض فناوری»، در تصاویر جدید تفاوت قابل مشاهده ای در طراحی گوشی دیده نمی شود و با رندرهایی که در گذشته چندین بار به اشتراک گذاشته شده اند، یکسان به نظر می رسند. لوازم جانبی گوشی ها شامل قاب و محافظ نمایشگر می باشد. هر دو گوشی تاشو قبل از عرضه در رویداد Galaxy Unpacked در 10 آگوست برای پیش رزرو در هند در دسترس هستند.

طبق تصاویر ایمن شده توسط MySmartPrice، لوازم جانبی Samsung Galaxy Z Fold 4 شامل فیلم محافظ جلو، پوشش سیلیکونی، کاور استند است. لوازم جانبی Galaxy Z Flip 4 شامل روکش شفاف، روکش چرمی فلپ و روکش سیلیکونی با بند است. گفته می شود که قیمت روکش ها از 20 یورو شروع می شود و تا 90 یورو  می رسد. قیمت محافظ صفحه نمایش گلکسی زد فولد 4 برابر 15 یورو است.

تا آنجا که به طراحی مربوط می شود، هم آخرین تصاویر سامسونگ گلکسی زد فولد 4 و گلکسی زد فلیپ 4 همان طراحی را نشان می دهند که قبلا توسط ایوان بلاس به بیرون درز کرده بود. گلکسی Z Fold 4 در رنگ‌های بژ، خاکستری-سبز و فانتوم مشکی پیشنهاد می‌شود. گفته می شود گلکسی زد فلیپ 4 در رنگ های طلایی، خاکستری، آبی روشن و بنفش عرضه می شود.

گلکسی زد فولد 4 یک تنظیم دوربین سه گانه پشتی را نشان می دهد که به صورت عمودی با فلاش LED در پایین تراز شده است. گلکسی زد فلیپ 4 با دوربین دوگانه پشتی قابل مشاهده است. گفته می‌شود که هر دو گوشی سامسونگ دارای دکمه‌های تنظیم صدا در سمت راست به همراه حسگر اثر انگشت جانبی هستند.

ارسال نظرات
با پیشنهاد رئیس سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران تصویب شد ایجاد شبکه پارک‌های فناوری کشورهای عضو اتحادیه حاشیه اقیانوس هند
محصولاتی که خانه را نانویی می‌کند چگونه خانه نانویی بسازیم؟
وبگردی