کد خبر: ۲۹۸۵۴
|
۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۴۰

بزرگنمایی؛ قابلیت جدید یوتیوب

ویژگی جدید یوتیوب برای مشترکین Premium ارائه شده است. این قابلیت امکان بزرگنمایی همه ویدئو‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این قابلیت امکاناتی تقریبا مشابه زوم را برای ویدئو‌های یوتیوب فعال می‌کند و در حالت افقی، عمودی و تمام صفحه کار می‌کند.

به گزارش «نبض فناوری»، یوتیوب در حال آزمایش یک ویژگی جدید بر روی برنامه تلفن همراه برای مشترکین Premium است. این ویژگی امکان بزرگنمایی همه ویدئو‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

این قابلیت امکاناتی تقریبا مشابه زوم را برای ویدئو‌های یوتیوب فعال می‌کند و در حالت افقی، عمودی و تمام صفحه کار می‌کند.

به گفته این شرکت، قابلیت بزرگنمایی تا اول سپتامبر در حال آزمایش خواهد بود. پس از آن یوتیوب حدود یک ماه فرصت دارد تا بازخورد کاربران را جمع‌آوری کند و پیش از ارائه این ویژگی به صورت گسترده، اشکالات آن را برطرف کند. برای فعال کردن این ویژگی، از طریق تلفن همراه و یا وب سایت کافی است وارد منوی تنظیمات یوتیوب شوید. در صورتی که کاربر Premium یوتیوب باشید، گزینه try new features را مشاهده خواهید کرد. در حال حاضر، تنها ویژگی موجود در این بخش، عملکرد بزرگنمایی می‌باشد. در صورت فعالسازی این ویژگی کاربران می‌توانند تا ۸ برابر بر روی ویدئو‌ها زوم کنند.

بزرگنمایی؛ قابلیت جدید یوتیوب

در حال حاضر راه‌هایی برای بزرگ‌نمایی محتوای یوتیوب در اندروید و iOS وجود دارد و بدیهی است که انجام این کار در مرورگر دسکتاپ بسیار آسان است. دسترسی به این قابلیت در برنامه تلفن همراه برای آن‌هایی که از اپلیکیشن یوتیوب استفاده می‌کنند، یک ویژگی کاربردی خواهد بود. ماه گذشته، یوتیوب سرانجام پس از اولین آزمایش‌ها، حالت تصویر در تصویر را برای کاربران Premium آیفون و آیپد ارائه کرد. این قابلیت بسیار کاربردی مدت‌هاست که در اندروید ارائه شده است.

منبع/ فرارو

برچسب ها: یوتیوب iOS اندروید
ارسال نظرات
از سوی وزارت دادگستری روسیه؛ متا در فهرست سازمان های افراطی قرار گرفت
وبگردی