کد خبر: ۲۹۸۶۰
|
۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۹:۰۰

دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد Humidifier2 شیائومی با خاصیت ضد باکتریایی

شیائومی به تازگی نسل دوم از دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد MIJIA را عرضه کرده است. این رطوبت ساز که Humidifier2 نام دارد، دو سال پس از عرضه نسل اول و با پنج ارتقای عمده نسبت به مدل قبلی خود عرضه می‌شود.

به گزارش «نبض فناوری»، مدل قبلی، دارای ظرفیت ۴ لیتر و قابلیت رطوبت رسانی تا ۳۶ ساعت بود و استرس ناشی از تزریق مکرر آب را از بین می‌برد.

حجم Humidifier2 از ۲۸۰ میلی لیتر در ساعت به ۳۰۰ میلی لیتر در ساعت ارتقاء یافته است و دارای یک ورق اتمیزه کننده هسته سرامیکی داخلی است که به مسدود کردن ذرات آب کمک می‌کند. سپس به منظور هیدراتاسیون بیشتر، ذرات آب میکرون اتمیزه شده با سرعت ۳۰۰ میلی لیتر بر ساعت اسپری می‌شوند. مدل جدید، بر خلاف مدل قبلی نیازی به بلند کردن درب برای اضافه کردن آب به مرطوب کننده ندارد.

دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد Humidifier2 شیائومی با خاصیت ضد باکتریایی

رطوبت ساز جدید بر خلاف مدل قبلی که فقط در یک جهت کار می‌کرد، قادر است چرخش ۳۶۰ درجه را برای مرطوب سازی موثرتر اتاق فراهم می‌کند. رطوبت ساز نسل جدید، تا ۹۹.۹ درصد عملکرد ضد باکتریایی با استفاده از یون نقره را ارائه می‌دهد. همچنین بر خلاف مدل قبلی یک هیدرومتر است.

رطوبت ساز جدید Mijia دارای یک ظرف ۴ لیتری است و می‌تواند تا ۳۰ ساعت رطوبت را تامین کند. نیازی به افزودن مکرر آب ندارد و خاصیت ضد باکتریایی آن مانع از تکثیر باکتری در داخل مخزن می‌شود. این دستگاه در حال حاضر در چین ارائه می‌شود و در خصوص عرضه جهانی آن اطلاعاتی وجود ندارد.

منبع/ فرارو

ارسال نظرات
رئیس کارگروه لندتک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران مطرح کرد: نیاز جدی به توسعه لندتک | لندتک‌ها در تنظیم‌گری کشور به رسمیت شناخته نشده‌اند
از سوی سازمان امور مالیاتی کشور صورت گرفت: اعلام احکام مالیاتی حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی
همراه با نخستین فرودگر قمری ژاپن ماه‌نورد امارات فردا به فضا می‌رود
وبگردی