کد خبر: ۲۹۸۷۸
|
۱۸ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۰

واتس‌اپ امکان حذف پیام تا بیش از دو روز پس از ارسال را فراهم کرد

واتس‌اپ طی خبری اعلام کرد که کاربران حالا می‌توانند حتی پس از دو روز امکان حذف پیام‌های قبلی خود را داشته باشند.

به گزارش «نبض فناوری»، اگر بعد از دو روز متوجه شدید که نباید پیامی را برای از دوستان یا همکاران خود می‌فرستادید، واتس آپ حالا به شما اجازه می‌دهد امکان حذف کردن آن را داشته باشید. این پیام‌رسان قبلا فقط اجازه می‌داد تا یک ساعت بعد از ارسال پیام‌ها بتوانید آن‌ها را پاک کنید، اما حالا این پنجره زمانی تا بیش از دو روز افزایش یافته است.

اکانت توییتر واتس آپ در خبری اعلام کرد که کاربران از این پس تا دو روز وقت دارند تا پیام‌های خود را از چت‌های خصوصی یا گروه‌ها حذف کنند. این زمان به‌طور دقیق دو روز و 12 ساعت در نظر گرفته شده، در حالی که قبلا یک ساعت و هشت دقیقه و 16 ثانیه بود.

واتس‌اپ امکان حذف پیام تا بیش از دو روز پس از ارسال را فراهم کرد

چگونه پیام‌های واتس آپ را حذف کنیم؟

برای استفاده از این ویژگی جدید کافیست آخرین نسخه از اپلیکیشن واتس آپ را باز کنید، به یکی از چت‌های خود بروید و انگشت خود را روی پیام مورد نظر خود نگه دارید. حالا از بین گزینه‌هایی که ظاهر می‌شود، Delete را بزنید و از بین گزینه‌های Delete for everyone و Delete for me یکی را انتخاب کنید تا واتس آپ بداند که می‌خواهید پیام برای همه پاک شود یا فقط برای خودتان. با این حال، یک نکته را به خاطر داشته باشید. برای استفاده از این ویژگی مخاطبان شما هم باید از جدیدترین به‌روزرسانی واتس آپ استفاده کنند.

اگرچه تلگرام مدت‌هاست که قابلیت حذف پیام‌های قدیمی را فراهم کرده، ولی پیام‌رسان iMessage اپل به تازگی در iOS 16 برای اولین بار این ویژگی را ارائه می‌کند. در نتیجه، این پیام‌رسان متعلق به شرکت متا می‌تواند برتری خوبی را نسبت به رقیب اپلی خود ایجاد کند. نکته جالب اینجاست که اپل در اولین بتای iOS 16 اجازه داده بود کاربران تا 15 دقیقه بعد از ارسال پیام امکان حذف کردن آن را داشته باشند، اما حالا این محدودیت زمانی کمتر شده و فقط به 2 دقیقه رسیده است.

منبع/ دیجیاتو

ارسال نظرات
رئیس کارگروه لندتک سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران مطرح کرد: نیاز جدی به توسعه لندتک | لندتک‌ها در تنظیم‌گری کشور به رسمیت شناخته نشده‌اند
از سوی سازمان امور مالیاتی کشور صورت گرفت: اعلام احکام مالیاتی حمایت از کسب‌وکارهای اینترنتی
همراه با نخستین فرودگر قمری ژاپن ماه‌نورد امارات فردا به فضا می‌رود
وبگردی