کد خبر: ۳۰۱۵۵
|
۰۲ شهريور ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۰

درز گزارشی از مقرون به صرفه ترین آی پد اپل

گزارش ادعا می‌کند که مقرون‌به‌صرفه‌ترین آی‌پد آینده اپل ممکن است دارای قابلیت تغییر مکان، TouchID و دوربین جلو باشد.

به گزارش «نبض فناوری»،  طبق گزارش زنجیره تامین جدید Macotakara، اپل می تواند حسگر TouchID را در نسل دهم آیپد آینده در دکمه پاور در بالا به جای دکمه Home قرار دهد.

شماتیک های CAD درز در مورد طراحی آیپد 10 آینده نشان می دهد که این دستگاه می تواند با لبه های صاف مانند مدل های iPad Pro، iPad Air و iPad mini عرضه شود. اما گزارش زنجیره تامین می‌گوید که اگرچه شماتیک‌های طراحی جدید ممکن است در مورد ابعاد کلی دستگاه صادق باشند، اما آنها بر روی تغییرات انجام شده در قسمت جلوی دستگاه تمرکز نمی‌کنند زیرا شماتیک‌های CAD اساساً توسط سازندگان لوازم جانبی برای آماده سازی کیس ها و سایر محصولات مرتبط برای دستگاه استفاده می‌شوند. از این رو، ابعاد کلی دستگاه برای آنها ارزش بیشتری نسبت به تغییراتی مانند قرار دادن هر دکمه فیزیکی روی دستگاه در موقعیت جدید دارد.

علاوه بر این، این گزارش می‌گوید که آی‌پد ۱۰ جدید ممکن است مانند آی‌پد، حسگر تاچ آی‌دی را در دکمه پاور به جای دکمه هوم داشته باشد.

همچنین شایان ذکر است که اگر دکمه Home حذف شود، فضای بیشتری برای نمایشگر باقی می گذارد. این همچنین با آخرین ادعای مارک گورمن، روزنامه‌نگار فناوری، مطابقت دارد که طبق آن اپل ممکن است اندازه صفحه نمایش iPad سطح پایه را از 10.2 اینچ به 10.5 یا 10.9 اینچ افزایش دهد.

این گزارش همچنین پیش بینی دیگری در رابطه با طراحی آی پد جدید دارد و می گوید که دوربین FaceTime HD به طور قابل توجهی متفاوت خواهد بود، به طوری که یک منبع می گوید که دوربین FaceTime HD می تواند در سمت راست باشد.

بر اساس این گزارش، ممکن است انتظار تغییر موقعیت سنسور TouchID و دوربین FaceTime HD را در iPad جدید داشته باشیم، اما باید منتظر رونمایی رسمی باشیم که انتظار می رود در ماه اکتبر انجام شود.

ارسال نظرات
محصولاتی که خانه را نانویی می‌کند چگونه خانه نانویی بسازیم؟
به دلیل محتوای سواستفاده از کودکان؛ شرکت‌های بزرگ از آگهی دادن به توئیتر انصراف دادند
وبگردی