کد خبر: ۳۰۱۸۱
|
۰۳ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

اینستاگرام در حال کار روی ویژگی مشابه BeReal است

به نظر می رسد اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی جدید دیگری است.

به گزارش «نبض فناوری»،  یک مشاور محبوب و مهندس معکوس، الساندرو پالوزی، اخیراً در توییتی منتشر کرده است که رسانه‌های اجتماعی در حال توسعه قابلیتی به نام چالش‌های Candid هستند.

با فعال بودن چالش Candid ، هر روز در زمان متفاوتی یک اعلان دریافت می‌کنید که به شما یادآوری می‌کند با استفاده از هر دو دوربین جلو و عقب گوشی خود عکس بگیرید و آن را در عرض دو دقیقه به اشتراک بگذارید. آیا این ویژگی اصلی برنامه BeReal نیست؟

همانطور که می دانیم، شرکت های فناوری دائماً از یکدیگر کپی می کنند، که اصلا چیز بدی نیست. به این ترتیب، ما به عنوان کاربر، ویژگی‌های خوبی را در برنامه‌ها و دستگاه‌های بیشتری تجربه می‌کنیم. هدف برنامه BeReal این است که مردم بدون هیچ فیلتر یا آماده سازی خود واقعیشان را نشان دهند. علاوه بر این، برنامه BeReal در حال حاضر در بین جوانان محبوبیت کامل دارد. متا با پیاده سازی چنین قابلیتی ممکن است مدت زمانی را که جوانان در اینستاگرام می گذرانند افزایش دهد.

پس از توییت الساندرو پالوزی، سخنگوی اینستاگرام به انگجت تأیید کرد که رسانه های اجتماعی واقعاً روی چالش های Candid کار می کنند، اما در حال حاضر فقط یک نمونه اولیه داخلی است. علاوه بر این، سخنگوی اعلام کرد که ویژگی جدید حتی به صورت خارجی آزمایش نشده است. با این حال، آنها نگفتند اینستاگرام چه زمانی چالش های Candid را در دسترس همه قرار می دهد. همچنین، اینستاگرام مانند همه ویژگی‌هایی که هنوز در حال توسعه هستند، ممکن است تصمیم بگیرد پروژه را لغو کند و اصلا آن را منتشر نکند. در حال حاضر، با توجه به محبوبیت BeReal، این احتمال محتمل به نظر نمی رسد، اما با این وجود هنوز این احتمال وجود دارد.

ارسال نظرات
به دلیل محتوای سواستفاده از کودکان؛ شرکت‌های بزرگ از آگهی دادن به توئیتر انصراف دادند
وبگردی