کد خبر: ۳۰۲۸۴
|
۰۸ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۸:۰۰

دریافت ویژگی جدید برای گلکسی اس 22

سری گوشی های پرچمدار سال 2022 سامسونگ از جمله گلکسی اس 22، گلکسی اس 22 پلاس و گلکسی اس 22 اولترا، قرار است به زودی آپدیت جدیدی دریافت کنند که دوربین ها را بهبود می بخشد.

به گزارش «نبض فناوری»، شرکت سامسونگ به زودی یک به روز رسانی نرم افزاری را برای این سه گوشی هوشمند منتشر خواهد کرد که در عین حال برخی از ویژگی های جدید را به دوربین ها اضافه می کند و عملکرد آنها را بهبود می بخشد.

تا پیش از این، گوشی های هوشمند سری گلکسی اس 22 تنها با دوربین اصلی و فوق عریض می توانستند ویدیوهای هایپرلپس ضبط کنند. اکنون، به‌روزرسانی جدید قابلیت فیلم‌برداری هایپرلپس با دوربین تله فوتو 3x را اضافه می‌کند. گفته می شود حالت "Astro hyperlapse" نیز در دست توسعه است، اما به این زودی ها عرضه نمی شود.

اسکنر کد QR داخلی در گلکسی S22 در به روز رسانی آینده بهبود می یابد. پس از به روز رسانی، کاربران متوجه یک ناحیه اسکن بزرگتر با پردازش سریعتر خواهند شد. علاوه بر این، با به روز رسانی آینده، کاربران می توانند کدهای QR را در یک سند اسکن کنند.

با به‌روزرسانی آینده، سامسونگ می‌گوید که عملکرد HDR و بازتولید رنگ را برای عکس‌های سری گلکسی S22 بهبود می‌بخشد. ویدیوها پایدارتر خواهند شد و کیفیت با به روز رسانی آینده بهبود خواهد یافت. علاوه بر این، استفاده از حافظه و عملکرد هوش مصنوعی برای عکس ها، فیلم ها و حالت شب بهینه شده است.

بهبود هایپرلپس 3x تله فوتو و کد QR نیز برای سری گلکسی اس 21 در دسترس است. ویژگی های گفته شده در حال حاضر برای کاربران گلکسی S21 در مناطق منتخب در حال اجراست.

حتی سری گلکسی اس 22 نیز با جدیدترین به‌روزرسانی در کره جنوبی شروع به دریافت ویژگی‌ها و بهبودهای دوربین جدید کرده است. ما انتظار داریم که این به روز رسانی به زودی در مناطق دیگر منتشر شود.

ارسال نظرات
آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان بیت‌کوین رکورد ۳ ماهه را شکست
وبگردی