کد خبر: ۳۰۳۳۴
|
۱۰ شهريور ۱۴۰۱ | ۰۹:۳۰

راه اندازی ویژگی جدید واتس آپ برای ساعت هوشمند سامسونگ

واتس آپ پشتیبانی تماس صوتی را برای Galaxy Watch 4، Galaxy Watch 5 راه اندازی کرد. گفته می شود به روز رسانی واتس آپ بتا برای اندروید 2.22.19.11 و 2.22.19.12 شامل ویژگی جدید می شود.

به گزارش «نبض فناوری»، طبق گزارش‌ها، واتس آپ در حال عرضه نسخه بتا اندروید است که پشتیبانی از تماس صوتی را به ساعت‌های هوشمند Wear OS 3 اضافه می‌کند. با آخرین به‌روزرسانی، کاربران Samsung Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 5 که اخیراً راه اندازی شده می‌توانند تماس‌های صوتی واتس‌آپ را از طریق ساعت خود دریافت کنند.

ظاهراً این ویژگی به طور پیش فرض در واتس آپ برای نسخه های بتای اندروید 2.22.19.11 و 2.22.19.12 فعال است. لوگوی واتس‌آپ می‌توانست روی تماس‌ها نمایش داده شود تا آنها را از تماس‌های تلفنی معمولی متمایز کند. کاربرانی که واتس‌آپ نسخه بتای آندروید 2.22.19.11 یا جدیدتر دارند، اعلان‌های تماس ورودی را از این برنامه در Galaxy Watch سازگار با Wear OS 3 دریافت خواهند کرد.

 

طبق گزارش کاربران در Reddit، واتس‌آپ با آخرین نسخه آزمایشی خود اکنون توانایی دریافت تماس های صوتی واتس‌آپ را در ساعت های هوشمند Wear OS 3 به ارمغان می آورد. سامسونگ گلکسی واچ 4 و گلکسی واچ 5 که بر روی سیستم عامل Wear OS 3 اجرا می شوند، این ویژگی را دریافت می کنند.

طبق گزارش 9to5Google، واتس‌آپ برای اندروید نسخه بتای نسخه 2.22.19.12 قابلیت دریافت تماس های صوتی واتس‌آپ را در ساعت متصل سامسونگ گلکسی واچ 5 به ارمغان می آورد.

Samsung Galaxy Watch 4 و Galaxy Watch 5 رابط کاربری متفاوتی را برای تماس‌های صوتی واتس‌آپ نشان می‌دهند. طبق اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده در Reddit، لوگوی واتس‌آپ در زیر جزئیات تماس در تماس هایی که از پلتفرم پیام رسانی فوری سرچشمه می گیرند، نمایش داده می شود تا آن را از تماس های معمولی متمایز کند. گلکسی واچ 5 جفت شده با گوشی هوشمند گوگل پیکسل 6 ظاهراً نشان واتس‌آپ را نشان نمی دهد، به این معنی که رابط کاربری مشابه تماس های معمولی است.

 

عملکرد جدید در حال حاضر منحصر به کاربران واتس‌آپ بتا است و طبق گزارش ممکن است در روزهای آینده شاهد عرضه عمومی آن باشیم. انتظار می رود این ویژگی قبل از انتشار نهایی دستخوش تغییراتی شود.

ارسال نظرات
به دلیل محتوای سواستفاده از کودکان؛ شرکت‌های بزرگ از آگهی دادن به توئیتر انصراف دادند
وبگردی